Robin Hood

A Song of Ice & Fire

A Song of Ice & Fire

Aktywne filtry

Bohaterowie Neutralni III
  • Nowy

Bohaterowie Neutralni III

164,89 zł Cena

W burzliwym świecie Westeros jest wiele dusz, które nie są już lojalne wobec żadnego konkretnego domu. Wszystkie te rzucone przez wojenną zawieruchę postacie mają swoje własne powody dla takiej izolacji.

Świta Ciemnej Gwiazdy
  • Nowy

Świta Ciemnej Gwiazdy

155,89 zł Cena

Osobista straż ser Gerolda Dayne’a nie ma formalnej nazwy, jest po prostu znana jako Świta Ciemnej Gwiazdy. Ich ubiór i uzbrojenie odpowiadają tym jakich używa ich Pan. Tak samoi idą w jego ślady zarówno pod względem sposobu bycia, jak i stylu walki.

Włócznicy Martellów
  • Nowy

Włócznicy Martellów

155,89 zł Cena

Choć niektóre wielkie rody walczące w Wojnie Pięciu Królów stawiają  na grube i ciężkie zbroje, Ród Martell preferuje mobilność i wzajemne wspieranie się jednostek na polu walki. Włócznicy Martellów na pustynnych szatach noszą tylko lekkie pancerze, aby nie przegrzewać się w ich niegościnnym, rodzimym klimacie i jednocześnie zachować szybkość i sprawność. Ich sztandarowa broń, włócznie, pozwalają im zatrzymywać szarże wrogiej kawalerii. Dzięki ruchliwości i znakomitemu wyszkoleniu stanowią zawsze trzon oddziałów bojowych Martellów.

Rycerze Róży
  • Nowy

Rycerze Róży

155,89 zł Cena

Ród Baratheon jest domem podzielonym. Jednak nawet dzierżąc tylko część jego siły, król Renly jest w stanie wystawić armię która nie może równać się z jakąkolwiek inną w Westeros. Rycerze Róży to najlepsi wojownicy których pod komendę króla przekazał ród Tyrell. Ich zbroja może wydawać się po prostu ceremonialna, ale jest wykonana z najmocniejszej stali, a żołnierze ją noszący równie wytrzymali i oddani sprawie osadzenia swojego Króla na Żelaznym Tronie.

Uciszeni
  • Nowy

Uciszeni

155,89 zł Cena

Pole bitwy to niezwykle hałaśliwe miejsce. Zderzenie metalu o metal. Stukot kopyt kawalerii. Krzyki śmierci. Jednakże Uciszeni Ludzie nigdy nie wydają ani jednego dźwięku. Złożone wyłącznie z niemych oddziały, kroczą w milczeniu po polu bitwy, wykorzystując swoją szybkość do zadawania bezgłośnej śmierci za pomocą wielkich toporów. Niesamowita cisza otaczająca te oddziały wywołuje dreszcze strachu nawet u weteranów.

Wielkie Topory Umberów
  • Nowy

Wielkie Topory Umberów

155,89 zł Cena

Cechą często niedocenianą na wojnie jest elastyczność. Jasne, armia potrzebuje swoich specjalistów. Ci, którzy potrafią poprowadzić szarżę lub powstrzymać atak, ale Jednostka, która może zrobić wszystko, jest bezcenna, gdy znajduje się w centrum stracia. Wielkie topory Umberów są zaciekle lojalni wobec Starków. Łączą mobilność, obronę i przerażającą broń, co czyni ich jedną z najbardziej wszechstronnych i zabójczych sił w grze. Wielu bardziej tradycyjnych dowódców okaże się nieprzygotowanych na taktykę Wielkich Toporów, a im dłużej trwa bitwa… tym stają się silniejsi.

Gladiatorzy

164,89 zł Cena

Walki gladiatorów to jedna z najbardziej popularnych (i zarazem najniebezpieczniejszych) form rozrywki. Jako, że ci zniewoleni wojownicy rywalizują ze sobą we wszystkich rodzajach walki, muszą być gotowi na każde warunki, mimo braku formalnego wyszkolenia oraz słabego, kombinowanego ekwipunku. Po uwolnieniu przez Daenerys, setki gladiatorów przysięgły jej wierność i posłuszeństwo. Dowódcy wrogich wojsk nie powinni lekceważyć tych niekonwencjonalnych oddziałów, pomimo ich braku doświadczenia w boju na otwartym terenie.

Złote Płaszcze

155,89 zł Cena

Królewska Przystań dość powszechnie uważana jest za bezpieczne miejsce do życia – porządek i spokój na jej ulicach i w alejkach utrzymują liczne patrole Złotych Płaszczy. Zawsze zwarci i gotowi, wymierzają sprawiedliwość z żelazną konsekwencją. A czyja to będzie sprawiedliwość? W Królewskiej Przystani rządzą Lannisterowie, a Złote Płaszcze klękają przed Żelaznym Tronem. Mówcie źle o królu na własne ryzyko.

Czerwone Płaszcze

164,89 zł Cena

Czerwone Płaszcze to elitarni strażnicy Lannisterów, którzy patrolują ulice zarówno w Królewskiej Przystani, jak i w Casterly Rock. Ich olśniewające czerwone płaszcze, ich charakterystyczna cecha, barwione są na ten kolor nie tylko w związku z rodowymi barwami, ale także w celu zastraszenia ludności. „Trzymajcie się w linii, bo inaczej przyjdą po was Czerwone Płaszcze”

Jeźdźcy z Wysogrodu

164,89 zł Cena

Ród Baratheon jest domem podzielonym. Zarówno Renly, jak i Stannis chcą przejąć prawa do Żelaznego Tronu po swoim zmarłym bracie Robercie. Ale tylko jeden z nich może osiągnąć sukces. Dla króla Renly’ego jednym z wielu narzędzi w jego arsenale są Jeźdźcy z Wysogrodu, służący jego sojusznikom z rodu Tyrellów skąd pochodzi przyrzeczona mu Lady Margaery. Choć są lżej opancerzeni niż wiele jednostek ciężkiej kawalerii w Westeros, jeźdźcy wciąż tworzą potężną siłę, gdy atakują wroga swoimi lancami podczas jednej z legendarnych szarży kawalerii.

Starter Rodu Bolton

449,89 zł Cena

Ród Bolton rządzi z Dreadfortu, ich pradawnej kolebki na dalekiej północy. Herbem tych potomków Pierwszych Ludzi jest oskórowany człowiek, efekt tortury, w której od wieków się lubują. Agresywni z natury, wiele lat temu brali udział w rebelii przeciwko Rodowi Starków.

Chorągwie Aktywacyjne Bolton

64,89 zł Cena

Zestaw 10 chorągwi używanych w celu oznaczania aktywacji jednostek. Każda chorągiew umieszczona na podstawce piechoty, idealnie pasuje w otwór na tacce.