Hobbitypl-ramka.jpg

Witamy w najbardziej wszechstronnym sklepie z grami w sieci. Nasza oferta jest bardzo różnorodna i przeznaczona dla miłośników wszelkiego rodzaju gier: od gier bitewnych i fabularnych poprzez gry karciane, aż po gry planszowe, których bogatą ofertę uzupełniają niezbędne graczom akcesoria.

Oprócz sprzedaży internetowej, detalicznej i hurtowej, od ponad 20 lat prowadzimy sklep stacjonarny w Nowym Sączu, którego powierzchnia to prawie 100 m2, usytuowany w samym centrum miasta, tuż obok miejskich Plant. Duża powierzchnia do grania oraz ogromne, sięgające prawie podłogi okna zapewniające doskonały dostęp światła, umożliwiają organizowanie wszelkich spotkań graczy u nas na miejscu.

Jako sklep jesteśmy laureatem nagrody Orły Handlu 2020.

 

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży:

- dbamy o to, by miłośnicy wszelkiego rodzaju gier mieli po prostu gdzie i na czym grać
- dysponujemy makietami do gier bitewnych
- zapewniamy stoły do gry w karcianki i planszówki
- organizujemy regularne spotkania z grami.

Inne nasze atuty to:
- możliwość wypożyczenia gier na miejscu i za darmo;
- granie do ostatniego gracza po uprzednim ustaleniu godzin z właścicielami sklepu;
- duża (około 600 tytułów) baza gier;
- fachowe doradztwo.

Od lat współpracujemy z Wydziałem Kultury, Sportu i Zdrowia Miasta Nowego Sącza przy organizacji "Wakacji z grami" i "Ferii nad planszą" w ramach projektu "Bezpieczne Wakacje" oraz "Bezpieczne Ferie", proponując tym samym młodym ludziom ciekawą alternatywę spędzania wolnego czasu i rozwijania własnych zainteresowań.

Hobbity.pl skupia szerokie środowisko graczy, a nasza oferta spędzenia wolnego czasu jest na tyle interesująca i wszechstronna, że trafia w gusta najbardziej wymagających miłośników gier.

Nasze cykliczne grania powoli stały się już tradycją. Co tydzień grupa pasjonatów i miłośników gier wszelakich spotyka, aby wspólnie spędzić trochę czasu nad planszą. Nasze spotkania to nie tylko granie w gry znane i popularne. Często na stołach pojawiają się tytuły, które są bardzo trudno dostępne, ale także takie, które są niedostępne w Polsce.

Kolejnym ważnym aspektem naszych spotkań są testy gier niewydanych. Otrzymujemy dużo prototypów od naszych zagranicznych partnerów, które testujemy. To właśnie podczas wieczornych spotkań pierwszy raz zaprezentowaliśmy takie gry jak: Robin Hood, PtaKostki czy też Kimono.

Nasza grupa również aktywnie uczestniczy w pracach nad dodatkami do naszej autorskiej gry 303 Squadron i jej kolejnymi częściami.

Wśród tytułów, które mieliśmy okazję zagrać podczas naszych spotkań znalazły się m.in.: Scythe z dodatkami, Conan z dodatkami, MajestatFief z dodatkami, Empires Age of Discovery, Jorvik, Tokaido, CelestiaPewnego razu (sic), Czarne Historie (nie jedna część), Karty Dżentelmenów, The Others, Blood Rage, 7 Cudów Świata, Descent, Runebound, Mow, Posiadłość Szaleństwa, Tajniacy, Gretchiny, Zakazane Gwiazdy, Inis, Zombicide, Cardline, Timeline, Dobble, Kimono, Robin Hood, PtaKostki, Rising Sun, Star Wars Rebelia, Ubongo, Projekt Gaja, Star Realms, Hero Realms, Eldritch Horror, Cytadela, El Bazar, Lords of Hellas, Sagrada, Studium w Szmaragdzie, Alchemicy, Tikal, Terraformacja Marsa, Azul, Santorini.

To tylko niewielka część gier, które ostatnio graliśmy, zarazem mały procent gier, które mamy w naszej wypożyczalni. Zapraszamy do grania z nami. W każdą środę od 20:00. Po prostu GRAMY!

ZAPRASZAMY DO NAS.