W związku z remanentem (który potrwa do 7 stycznia) stany magazynowe mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej dostępności produktów. Czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.
Robin Hood

Przygodowe

Przygodowe

Aktywne filtry

Kieszonkowe Podziemia
  • Nowy

Kieszonkowe Podziemia

39,89 zł Cena

W głębi labiryntu czekają na Ciebie niezwykłe skarby - rzuć kostką i odnajdź drogę pośród pełnych niebezpieczeństw lochów.

Kryminalne zagadki: Wielka gra
  • Nowy

Kryminalne zagadki: Wielka gra

55,89 zł Cena

W mieście grzechu wpływy podzielone są między kilkoro mafijnych bossów, którzy organizują tajne spotkanie w nowo wybudowanym kasynie. Jeden z policjantów dostaje o nim cynk, ale kiedy docieracie na miejsce, zastajecie przerażającą scenę: wszyscy wielcy gracze nie żyją, a wśród nich znajduje się również burmistrz! Kto ich zabił i jaki miał w tym cel? Zbadajcie dowody, przestudiujcie nagrania i odkryjcie, o co toczyła się wielka gra.

Escape Room: Misja w Tokio
  • Nowy

Escape Room: Misja w Tokio

55,89 zł Cena

Tokio pogrążyło się w całkowitej ciemności. Hakerzy złamali zabezpieczenia i odcięli miasto od prądu. Jednak seria trzęsień ziemi i agenci raportujący o ogromnym, ciemnym kształcie majaczącym nad zatoką każą podejrzewać, że atak hakerski to dopiero początek. Jako dowódca organizacji stojącej na straży międzynarodowego bezpieczeństwa musisz przygotować swoich agentów na misję w Tokio. Czy uda się wam uratować świat, a może to na waszej straży pogrąży się on w chaosie?

Final Girl: Pudełko podstawowe
  • Nowy

Final Girl: Pudełko podstawowe

99,89 zł Cena

Final Girl to wyjątkowo klimatyczna i różnorodna gra dla jednego gracza oparta na unikalnym systemie filmów. Jest pięć filmów dostępnych do kupienia osobno: Legenda nawiedzonego dworu, Horror w Szczęśliwej przystani, Masakra w lunaparku, Rzeź w świętym gaju i Koszmar z Alei Klonów. Filmy można ze sobą dowolnie łączyć, co zapewnia bardzo dużą różnorodność rozgrywki.

Final Girl: Masakra w lunaparku
  • Nowy

Final Girl: Masakra w...

99,89 zł Cena

Lalkarz Geppetto zawsze chciał mieć własną rodzinę. Czerpiąc inspirację ze swoich ulubionych historii i poznając mroczne rytuały, postanowił sam ją stworzyć. Rodzina potrzebuje więcej członków, a wędrujący lunapark jest do tego doskonałą przykrywką!

Final Girl: Rzeź w świętym gaju
  • Nowy

Final Girl: Rzeź w świętym...

99,89 zł Cena

Każdego roku tysiące turystów gromadzą się w afrykańskich świętych gajach, aby zobaczyć piękne krajobrazy, starożytne artefakty i miejsca kultu. Egzotyczne wakacje zamieniają się w koszmar, kiedy pojawia się tajemniczy Inkanyamba, by dokonać zemsty w imieniu bogów.

Final Girl: Legenda Nawiedzonego dworu
  • Nowy

Final Girl: Legenda...

99,89 zł Cena

Po przeprowadzce do niesławnego Nawiedzonego dworu Carolyn, najmłodsza dziewczynka w rodzinie, zaczyna zauważać zjawiska nadprzyrodzone. W tajemniczych zakamarkach nowego domu czai się morderca nie z tego świata. Czy młoda niania da radę znaleźć Carolyn i uciec, zanim będzie za późno?

Final Girl: Koszmar z Alei Klonów
  • Nowy

Final Girl: Koszmar z Alei...

99,89 zł Cena

Aleja Klonów była spokojną podmiejską dzielnicą, dopóki dzieciaki nie zaczęły umierać we śnie. Dr Fright - doktor snu powrócił, by torturować rodziny, które zrujnowały jego życie. We śnie nie ma gdzie się ukryć…

Final Girl: Horror w Szczęśliwej przystani
  • Nowy

Final Girl: Horror w...

99,89 zł Cena

Zmierz się ze swoimi lękami w Horrorze w Szczęśliwej przystani, ekscytującemu rozszerzeniu do gry Final Girl! Wybierz jedną z bohaterek - Laurie albo Reiko - i staw czoła rzeźnikowi Hansowi, mordercy ukrywającym swe oblicze pod żelazną maską i dzierżącym potężny młot, którym miażdży swe ofiary. Spróbuj odnaleźć w obozie broń lub przydatne do przetrwania przedmioty, takie jak siekiera, pułapka na niedźwiedzie albo nawet kluczyki do motorówki. Potrzebna będzie ci każda kropla zimnej krwi, by uciec z tego upalnego letniego obozu!

Osaczeni
  • Nowy

Osaczeni

149,89 zł Cena

Lato 2023, południe Stanów Zjednoczonych. Nikt nie wie, jak to wszystko się zaczęło, ale wydarzenia potoczyły się bardzo szybko: szczątki pożartych ofiar znajdowane na pustych polach, histeryczne posty publikowane w mediach społecznościowych, pojawienie się pierwszych potworów, nieskuteczne działania wojska, wyczerpanie zapasów, schrony, wszechobecne wycie, które doprowadza wszystkich do szaleństwa…

Wojna o pierścień-...

89,89 zł Cena

Wojna o Pierścień: Gra karciana, inspirowana wielokrotnie nagradzaną grą planszową Wojna o Pierścień, pozwala graczom odbyć podróż w świat Władcy Pierścieni i stworzyć własną wersję wielkiego konfliktu pomiędzy Władcą Ciemności, Sauronem, a Wolnymi Ludami Śródziemia.

Mityczny Wiatr

329,89 zł Cena

Od samego początku waszego pobytu w dolinie pojawiały się poszlaki wskazujące na to, że już wcześniej ktoś tu mieszkał. Natrafialiście na nie niemal codziennie. Fundamenty starych budynków. Strzępy szmat w lesie. Zardzewiałe narzędzia, nadgryzione zębem czasu. Kto tu był przed wami?