Robin Hood

Strategiczne

Strategiczne

Aktywne filtry

Trekking przez historię
  • Nowy

Trekking przez historię

139,89 zł Cena

Witajcie w biurze podróży Wayback Tours! Za chwilę wyruszycie na trzydniową wycieczkę po historii. W wehikule czasu odwiedzicie miejsca odległe o tysiące lat i na własne oczy zobaczycie najważniejsze wydarzenia z przeszłości. Trzymajcie się planu i starajcie się podróżować zgodnie z chronologią, a wyprawa z pewnością Was nie zawiedzie!

Biały zamek
  • Nowy

Biały zamek

129,89 zł Cena

Biały Zamek to planszowa gra euro z niespotykaną kondensacją rozgrywki. Wysyłaj swoich robotników na dwór Himeji, rozmieszczaj kości do wykonania akcji i zbuduj swoją paletę możliwości tak, by każdy ruch pociągał za sobą łańcuch efektów. Przed tobą raptem 9 tur - zrób wszystko, by wycisnąć z nich zwycięstwo!

Rauha
  • Nowy

Rauha

149,89 zł Cena

Niezmierzone boskie moce pozwalają ci wpływać na środowisko. Kształtuj je więc, by przemienić ten świat w kolebkę energii życiowej, strażnika pokoju i harmonii na nadchodzące wieki. Zgromadź jak najwięcej energii życiowej, aby wygrać grę. Masz 2 ery, by dowieść swej wartości i przemienić swój świat w energetyczne centrum Rauhy. W czasie I ery na dziewiczych ziemiach pojawi się dzika natura, która rozkwitnie pod twą pieczą. W czasie II ery cywilizacje będą się rozwijać.

Wielce imponujące budowle
  • Nowy

Wielce imponujące budowle

169,89 zł Cena

Jako przywódca starożytnego narodu, masz okazję wydać swój majątek na budowę niesamowitego miasta. Wybierz starannie spośród imponujących budowli, które dodadzą blasku Twojej metropolii. Te konstrukcje podniosą produkcję ważnych surowców, wspierając wzrost populacji. Pamiętaj jednak, że Twoi rywale mogą mieć na oku te same budowle, więc bądź czujny. Zwycięzcą będzie ten, kto zdobędzie najwięcej punktów i stworzy najbardziej okazałe miasto w historii starożytności!

Era innowacji

359,89 zł Cena

Era innowacji to samodzielna gra planszowa osadzona w świecie planszowego klasyka, gry Terra Mystica.

Pax Renaissance

299,89 zł Cena

Dzięki swoim wpływom będziesz finansował królów i republiki, sponsorował podróże i odkrycia, przyłączał się do tajnych intryg i wyzwalał wojny religijne. Twoje wybory zdecydują o tym, czy Europa wkroczy w jasną erę współczesności, czy też zgnije w uścisku mrocznego feudalizmu.

Carnegie (edycja polska)

249,89 zł Cena

Zbuduj imperium handlowe i zaskocz wszystkich hojnością niczym Andrew Carnegie – ucieleśnienie amerykańskiego snu. To właśnie życiem i pracą jednego z amerykańskich potentatów przemysłowych została zainspirowana ta wielowymiarowa gra strategiczna. Carnegie był nie tylko jednym z najbogatszych ludzi na świecie, lecz także filantropem i dobroczyńcą, który przekazał sporą część swego majątku na cele społeczne.

Carnegie: Dodatek nr 1

34,89 zł Cena

Ciesz się jeszcze większą różnorodnością rozgrywek i asymetrycznymi warunkami początkowymi, rozbuduj swoją firmę o ciekawe i jakże potrzebne działy i przekaż zgromadzone środki na zupełnie nowe cele charytatywne! Carnegie: Dodatek nr 1 to rozszerzenie wprowadzające 4 całkowicie niezależne moduły, które możesz wprowadzić do swojej gry pojedynczo lub połączyć je wszystkie, by cieszyć się mnogością nowych elementów.

Upadek imperium

139,89 zł Cena

Upadek Imperium jest grą o zachowaniu świetności w obliczu klęsk i katastrof. Twoje imperium, które przez wieki wiodło prym, chyli się teraz ku upadkowi. Twój lud nawiedził głód, miasta borykają się z plagą szczurów, a u granic stoją hordy barbarzyńców. Czy w tych trudnych czasach będziesz mądrze władać swoim państwem? Uratuj, co się da. Ale pamiętaj, że mądry władca wie nie tylko, jak wygrywać, ale także jak przegrywać. I co najważniejsze wie, jak przekuć katastrofę w sukces.

Mythic Battles: Ragnarök...

659,89 zł Cena

W grze Mythic Battles: Ragnarök przejmujesz kontrolę nad nordyckimi bóstwami i dowodzisz ich siłami w ostatecznym konflikcie! Podczas gdy bogowie i śmiertelnicy toczą wojnę z potężnymi gigantami i żywymi trupami, w Dziewięciu Światach materializują się dziwne runy ognia.

Mythic Battles: Ragnarök -...

119,89 zł Cena

Surt jest Władcą Płomieni, strażnikiem świata Muspellheim. Jego początki owiane są mgłą i uważa się, że poprzedza on nawet narodziny samych bogów, co czyni go jedną z najstarszych istniejących form życia.

Mythic Battles: Ragnarök -...

119,89 zł Cena

Napięcie między Bjornem i Ivarem wzrasta do punktu, w którym zmuszeni są wziąć udział w śmiertelnym pojedynku. Jednak ich armie nie chcą stać bezczynnie, a złowroga magia podsyca chaos, wpędzając wszystkich w brutalny konflikt.