W związku z remanentem (który potrwa do 7 stycznia) stany magazynowe mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej dostępności produktów. Czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.
Robin Hood

Łamigłówki

Łamigłówki

Aktywne filtry

IQ Mini Hexpert

25,89 zł Cena

IQ Mini Hexpert to kieszonkowa łamigłówka, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać. Twórz własne zadania, przesuwając blokery, i dopasuj wszystkie elementy na planszy. Zeskanuj kod QR, a znajdziesz dodatkowe zadania, podpowiedzi i rozwiązania. Zaproś rodzinę i przyjaciół do jeszcze lepszej zabawy w główkowanie! Dokąd zabierzesz swoje IQ Mini Hexpert?

Baszty i Maszty

99,89 zł Cena

Dobra zabawa murowana! Zbuduj średniowieczny zamek aż do nieba, używając 9 elementów z kolorowymi wieżyczkami! Zacznij od najniższego poziomu, a potem umiejętnie rozplanuj pozostałe elementy, by rozwiązać 80 zadań o różnych poziomach trudności. Klasyczna łamigłówka dla królów i królowych w każdym wieku!

Criss Cross Cube

64,89 zł Cena

Udowodnij, że masz wyśrubowane standardy, rozwiązując 80 różnorodnych zadań. Wkręć w całości 13 śrubek w przezroczystą kostkę, tak aby się wzajemnie nie blokowały. Zaskocz znajomych i rodzinę nową przestrzenną łamigłówką od SmartGames. Szybko wkręcisz się w dobrą zabawę z kostką Criss Cross.

IQ Perplex

66,89 zł Cena

Uzupełnij planszę, ale pamiętaj, te elementy mogą się na siebie nachodzić. Podnoś elementy, które udało Ci się umieścić i dopasowuj pozostałe.

Kotełki

74,89 zł Cena

Każdy kot marzy o tym, aby posiadać swoje własne kartonowe pudełko w którym będzie mógł się bawić bez końca! Ułóż elementy zgodnie z wybranym przez siebie zadaniem. Poruszaj elementami układanki raz po raz do momentu, kiedy wszystkie koty znajdą się w pudełkach.

Dress Code - modnie i wygodnie

109,89 zł Cena

Pogoda płata dziś figle: jakby cztery pory roku miały zmieścić się w jednym dniu! Czy zdołasz ubrać postaci stosownie do pogody? Uważaj! Ważna jest kolejność, w jakiej je ubierzesz. Idealna gra logiczna dla kilkulatków oparta na bestsellerowym Kolorowym Kodzie. Naucz się kolorów, kształtów, kolejności i kierunków. Czy jesteś przygotowany na każdą pogodę?

Park Safari Jr

114,89 zł Cena

Czy jesteś w stanie ustawić zwierzęta do zdjęcia, aby zachwycały przyjętą pozą? Przesuń zwierzęta na pozycje wskazane w zadaniu w taki sposób, aby znalazły się we właściwym miejscu. Uważaj! Nie wszystkie zwierzęta mogą się przemieszczać po całej planszy.

IQ Twins

47,89 zł Cena

1 element z pary pasuje jedynie do planszy pod kątem 90 stopni, podczas gdy drugi pasuje tylko pod kątem 45. Czy uda Ci się je wszystkie dopasować do planszy? Podejmij wyzwanie i rozwiąż 120 zadań o różnym poziomie trudności.

Inside 3 The Skull

44,89 zł Cena

Inside 3 The Skull to gra przygodowa z labiryntem. Seria Legend zapewni niezapomniane wrażenia oraz pobudzi wyobraźnię. Przystępna dla wszystkich graczy kochających przygody. Podziemia wypełnione pułapkami i tajnymi przejściami. Można grać solo lub z innymi.

To pełna niebezpieczeństw przygoda w królestwie Yokai. Twoją misją jest odnalezienie duszy psa, zamkniętej w orbicie, wyrzeźbionej gigantycznej czaszki. Bądź jednak ostrożny - musisz uciekać!

Inside 3 Mean noVICE

44,89 zł Cena

Inside 3 to trójwymiarowa łamigłówka, w której po wrzuceniu do środka kostki małej kulki, musimy wydostać ją z drugiej strony labiryntu.

Mean noVICE ma zaokrąglone krawędzie i delikatny kolor niczym dziecięca zabawka. Niech Cię to nie zmyli. Ta gra przyprawi Cię o ból głowy.

Inside 3 Vicious 0

59,89 zł Cena

Inside 3 to trójwymiarowa łamigłówka, w której po wrzuceniu do środka kostki małej kulki, musimy wydostać ją z drugiej strony labiryntu.

Vicious 0 to starszy brat Awful 0. Kostka, której nie da się otworzyć, przez co jest bardzo trudna. Zarezerwowana dla nieustraszonych. Dodatkowo jest w brzydkim kolorze, przez co nie będzie nam do śmiechu!

Inside 3 The Ninja

44,89 zł Cena

Inside 3 The Ninja to gra przygodowa z labiryntem. Seria Legend zapewni niezapomniane wrażenia oraz pobudzi wyobraźnię. Przystępna dla wszystkich graczy kochających przygody. Podziemia wypełnione pułapkami i tajnymi przejściami. Można grać solo lub z innymi.

To niebezpieczna przygoda w świecie Ninja. Twoją misją jest wykradzenie rzadkiej i cennej Katany wykutej przez słynnego Mistrza Masamune, zamkniętej w Dojo - pałacu strasznego Lorda Komotchi. Musisz dotrzeć do słynnej szabli, ale przede wszystkim wyjść z pałacu.