Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z wdrożeniem nowych funkcjonalności przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu.
Robin Hood

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 330,00 zł

Pozostałe i różne

Pozostałe i różne

Aktywne filtry

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Cieniste ścieżki
  • Nowy

Władca Pierścieni: Podróże...

289,89 zł Cena

Cieniste ścieżki to dodatek do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie, który wprowadzi do Twoich przygód nowe tereny, bohaterów, wrogów i przedmioty. To rozszerzenie umożliwia rozegranie nowej kampanii składającej się z nowych przygód, których akcja toczy się w gęstych kniejach Mrocznej Puszczy i znajdujących się głęboko pod ziemią, spowitych ciemnościami salach Morii, gdzie czyha pradawne zło.

Brzdęk! - Klątwa mumii
  • Nowy

Brzdęk! - Klątwa mumii

94,98 zł Cena

Brzdęk! - Klątwa mumii to nowa dwustronna plansza, a wraz z nią tona nowych przygód zaklętych w kartach i sekretach. Uważaj na tytułową mumię, która klnie aż uszy więdną zaś zdobyte bogactwa rozsypuje w proch!

Brzdęk! - Ekspedycje po złoto i pajęczyny
  • Nowy

Brzdęk! - Ekspedycje po...

64,89 zł Cena

Brzdęk! - Ekspedycje po złoto i pajęczyny urozmaici przygody w świecie Brzdęku!. Dwustronna plansza pozwoli na wcielenie się w rolę górnika w kopalni złota oraz przeniesie Cię do krętych i pokrytych gęsta siecią lochów pajęczej królowej.

Horror w Arkham (trzecia edycja): Wśród mrocznych fal Pozostałe i różne - 1
  • Nowy

Horror w Arkham (trzecia...

199,89 zł Cena

Popłyniemy do rafy i zanurzymy się w czarną otchłań, dotrzemy do usianego kolumnami miasta Cyklopów Y’ha-nthlei i w tej siedzibie Morskich Istot będziemy mieszkać w chwale i wspaniałościach na wieki.

- H.P. Lovecraft, Widmo nad Innsmouth

Łotrzy DC: Dodatek Crossover Pozostałe i różne - 1
  • Nowy

Łotrzy DC: Dodatek Crossover

54,89 zł Cena

Dodatek wprowadza nowe postacie z Galerii Łotrów - przeciwników Flasha znanych z serialu czy komiksów. Wciel się w Kapitana Chłoda, Władcę Luster, Trickstera lub innych zbirów. Wykorzystaj zdolności superprzestępców oraz nowoczesną technologię, by pokonać Flasha i jego sprzymierzeńców.

Posiadłość Szaleństwa 2 ed: Ścieżka Węża Pozostałe i różne - 1
  • Nowy

Posiadłość Szaleństwa 2 ed:...

229,89 zł Cena

Pośród swojego dzikiego piękna, grubych konarów drzew i bujnej zieleni dżungla skrywa liczne zagrożenia. Wyczerpujący upał, ograniczone zapasy i wygłodniałe bestie wystarczą, by nawet najbardziej nieustraszony podróżnik zatęsknił za cywilizacją. Na tych, którym uda się przetrwać typowe niebezpieczeństwa, czeka jedynie więcej wyzwań: przeklęte posągi, wypełnione pułapkami świątynie i dawno zapomniani bogowie, którym czoła stawią tylko najwięksi śmiałkowie.

Warhammer Quest: Blackstone Fortress – Ascension Pozostałe i różne - 1
  • Nowy

Warhammer Quest: Blackstone...

309,89 zł Cena

The shifting chambers of the Blackstone Fortress rebuild themselves over and over, and ancient defence systems awaken, making navigating the mysterious structure more hazardous than ever. Doom hangs over Precipice, and if anyone is to warn the galaxy about the rising threat of the fortress, each of the survivors will have to confront their destiny.

Osadnicy: Królestwa Północy – Hordy Barbarzyńców Pozostałe i różne - 1
  • Nowy

Osadnicy: Królestwa Północy...

75,89 zł Cena

Osadnicy: Królestwa Północy – Hordy Barbarzyńców to dodatek, który pozwoli wam wcielić się w przywódców dwóch klanów należących do nowej frakcji – Barbarzyńców! To drugi po Sztandarach Rzymu samodzielny dodatek do Królestw Północy autorstwa Joanny Kijanki i kolejny po Wyspach Japonii, który współtworzyła z Ignacym Trzewiczkiem.