Gry planszowe

Gry planszowe

Aktywne filtry

Dobble Super Mario
 • Nowy

Dobble Super Mario

55,89 zł Cena

Mario, Luigi, Toad, Peach, Yoshi i Bowser są gotowi do wspólnej zabawy! I choć nie zawsze się zgadzają, wspólnie zawitali na karty Dobble, by cieszyć najmłodszych i zachęcać ich do rozwijania refleksu i spostrzegawczości. Na 55 okrągłych kartach znajdziemy zarówno kultowe postacie, jak i charakterystyczne przedmioty. Czy uda Ci się wypatrzyć identyczne obrazki zanim zrobią to przeciwnicy?

Wsiąść do Pociągu: Kolekcja Map 8 - Półwysep Iberyjski i Korea
 • Nowy

Wsiąść do Pociągu: Kolekcja...

149,89 zł Cena

Odkryj Półwysep Iberyjski i wyrusz pociągiem w podróż, podczas której każda stacja rozbrzmi dźwiękami hucznego świętowania. Przespaceruj się tętniącymi życiem ulicami Barcelony i spędź radosne chwile na placach w Sewilli. Uważnie zaplanuj swoją podróż, ponieważ inni gracze będą zaciekle rywalizować o dotarcie na festiwale przed Tobą, aby sprzątnąć Ci nagrody sprzed nosa.

MikroMakro 4: Ostatnie starcie
 • Nowy

MikroMakro 4: Ostatnie starcie

119,89 zł Cena

Ostatnie starcie jest kolejną częścią popularnej serii gier MikroMakro. W zestawie znajdziecie 16 nowych spraw do rozwiązania, które są niezależne od wcześniejszych wydań. Gra wprowadza czwartą i ostatnią mapę z cyklu "Miasto Zbrodni", która łączy się z poprzednimi częściami dzięki dodatkowi "Więcej zbrodni".

MikroMakro: Więcej zbrodni
 • Nowy

MikroMakro: Więcej zbrodni

99,89 zł Cena

Witajcie ponownie w Mieście Zbrodni! Choć udało się Wam już rozwiązać wiele przypadków i złapać niejednego przestępcę, nadal pozostają tajemnice do odkrycia. Raz jeszcze przemierzcie ulice tego przestępczego świata, by odkryć pozostałe sekrety.

Halo wieża
 • Nowy

Halo wieża

99,89 zł Cena

Halo wieża to innowacyjna gra kooperacyjna dla dwóch osób, w której gracze wcielają się w rolę pilotów samolotu pasażerskiego. Waszym zadaniem będzie wspólne, bezpieczne lądowanie maszyny.

Nekojima
 • Nowy

Nekojima

155,89 zł Cena

Poznajcie Nekojimę, malownicze miejsce w Japonii, w którym Waszym zadaniem będzie sprytne połączenie czterech dzielnic za pomocą sieci elektrycznej. Przeszkody na Waszej drodze stanowić będą jednak koci mieszkańcy wyspy, którzy lubią przechadzać się po kablach. Uważajcie, aby kable nie zetknęły się ze sobą, bo może to spowodować zwarcie!

Na skrzydłach smoków
 • Nowy

Na skrzydłach smoków

239,89 zł Cena

Przenieś się do świata, pod którego niebem szybują smoki wszelakich kształtów, rozmiarów oraz kolorów i wciel się w smokologa amatora, by odkrywać jaskinie i przekształcać je w rezerwat dla tych majestatycznych stworzeń. Pamiętaj jednak, że stworzenie idealnego miejsca może nie wystarczyć – trzeba jeszcze zwabić smoki, by chciały zostać tam na dłużej!

Mali rycerze: Dyplom
 • Nowy

Mali rycerze: Dyplom

44,89 zł Cena

Marzysz o przyjęciu do szkoły dla małych rycerzy? Sara i Natan również marzą o zostaniu rycerzami i są gotowi podjąć wszelkie wyzwania, by to osiągnąć.

Mali Hokus i Pokus: Burza i grzyby
 • Nowy

Mali Hokus i Pokus: Burza i...

44,89 zł Cena

Spotkaj Hokusa i Pokusa, dwoje przyjaciół ze Szkoły Bajkonologii, gotowych na dwie niezwykłe misje. Wyrusz z Hokusem do Krainy Chmur, by znaleźć zaginioną Dorotkę, albo poleć z Pokusem do Krainy Tysiąca i Jednej Nocy, by rozwikłać zagadkę dziwnych grzybów. Nie musisz wybierać, w grze komiksowej Mali Hokus i Pokus: Burza i grzyby obie przygody czekają na Ciebie!

Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanu
 • Nowy

Kotki & Smoki: Przebudzenie...

44,89 zł Cena

W grze komiksowej Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanu mały bohater wyrusza w kolejną przygodę po magicznym świecie, tym razem stając przed trudnym zadaniem uratowania wyspy Tubatuba przed groźnym smokiem z lawy.

Nucleum (edycja polska)
 • Nowy

Nucleum (edycja polska)

239,89 zł Cena

Nucleum jest złożoną grą o rozbudowie sieci przemysłowych wymagającą planowania i reagowania na dynamicznie zmieniającą się sytuację na mapie. W każdej turze gracz zagrywa płytkę akcji na swoją planszę albo na mapę, albo przeprowadza doładowanie. Łącz miasta, aby stawiać i zasilać budynki za pomocą nucleum oraz uranu z wybudowanych przez siebie kopalni. Wypełniaj kontrakty i wynajduj nowe technologie, prowadząc swoją wyjątkową frakcję do sukcesu i zaspokajając ambicje króla. Zostań najlepszym przemysłowcem w nowej erze!

Trekking przez historię
 • Nowy

Trekking przez historię

139,89 zł Cena

Witajcie w biurze podróży Wayback Tours! Za chwilę wyruszycie na trzydniową wycieczkę po historii. W wehikule czasu odwiedzicie miejsca odległe o tysiące lat i na własne oczy zobaczycie najważniejsze wydarzenia z przeszłości. Trzymajcie się planu i starajcie się podróżować zgodnie z chronologią, a wyprawa z pewnością Was nie zawiedzie!