W związku z remanentem (który potrwa do 7 stycznia) stany magazynowe mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej dostępności produktów. Czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.
Robin Hood

The Witcher

The Witcher

Aktywne filtry

Księga Opowieści
  • Nowy

Księga Opowieści

111,89 zł Cena

Oto zapisy licznych przygód w wiedźmińskim świecie, które bez upiększeń i przekłamań w słowa ubrał słynący ze swej prawdomówności bard Jaskier! Podążając śladem bohaterów tych opowieści będziecie rozwikływać zagadki, zabijać potwory i podróżować od zimnych gór Koviru po ciepłe i słynące z wyśmienitych win Touissant. Po drodze napotkacie nietuzinkowe postaci i odkryjecie podstępne intrygi.

Wiedźmińskie Zapiski
  • Nowy

Wiedźmińskie Zapiski

111,89 zł Cena

Wiedźmini przestają być potrzebni, ale nie zawsze tak było. Dawniej potwora można było napotkać niemal na każdym kroku. Zwyczajna podróż między pobliskimi siołami wiązała się z koniecznością uzbrojenia się na wypadek ataku mglaków albo cyklopa. Na szlaku można było również spotkać wiedźmina, wędrownego zabójcę tych poczwar. Dzienniki założyciela Szkoły Cechu Gryfa, Erlanda z Larvik, są kroniką tego burzliwego okresu, ponadto katalogują wiedzę o przeróżnych monstrach. Niektóre z nich są dziś tak rzadkie, że nikt nie widział ich od pokoleń!

Władcy i Włości
  • Nowy

Władcy i Włości

72,89 zł Cena

Władcy i Włości to świetne rozszerzenie pozwalające Mistrzowi Gry i graczom ożywić mroczny i niebezpieczny świat wiedźmiński w trakcie gry!

The Witcher RPG (edycja...

151,89 zł Cena

Na rozdartym wojnami Kontynencie toczy się więcej opowieści niż tylko historia Geralta z Rivii. Biały Wilk podąża tropem swoich miłości. Niezliczone inne sagi rozwijają się w tym samym czasie. Każda z nich godna jest ballady mistrza Jaskra. Ty zaś staniesz się bohaterem jednej z nich!