Rycerze Graala

Bretonia to Twoje życie, pokaż, że jestes godny nazwy rycerza Graala. Obrońcy ucisnionych kryja swoje tajemnice. Czy chcesz je odkryć? Wspaniały setting do Warhammera Fantasy Roleplay.

70,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Za honor! Na chwałę Bretonii!

Oto przed Tobą ojczyzna nieskalanych rycerzy i pięknych szlachcianek kraina ochraniana potęgą i majestatem Pani Jeziora. Jej oddanymi obrońcami są rycerze Graala najmężniejsi wojownicy Starego świata. Jej wierne służki to Panny i Wieszczki a także najpotężniejsza z nich – Czarodziejka. Na dworach i turniejach w bitwach i wyprawach błędni rycerze dowodzą swej odwagi i wierności zasadom kodeksu honorowego. Lecz pod złudną maską rycerskości i sprawiedliwości kryje się ponura prawda o Bretonii o jej mrocznych tajemnicach i codziennych problemach o wyzyskiwanych chłopach bezwzględnych i surowych prawach oraz podłych zbrodniach magnatów.

Rycerze Graala to książka która zabierze Cię w podróż po tym wspaniałym i niebezpiecznym kraju. Wewnątrz niej znajdziesz:
• Obszerny opis krainy i jej mieszkańców.
• Dzieje Bretonii od najdawniejszych czasów sprzed założenia królestwa włącznie z historią wielkich bitew które ukształtowały jego lud.
• Szczegółowy opis stosunków społecznych roli szlachty i zależności feudalnych.
• Zawiły i często nadużywany system prawny zgodnie z którym pochodzenie i status społeczny są ważniejsze niż rzeczywiste przewiny. • Dokładne informacje o wyznawanej w Bretonii religii ze szczególnym uwzględnieniem kultu Pani Jeziora.
• Zasady kodeksu rycerskiego oraz wskazówki dotyczące rozgrywania poszukiwań Graala.
• Szczegółowy opis każdego z księstw włącznie z regionalnymi przysłowiami osobistościami i najważniejszymi miejscami w danym rejonie. Do tego pomysły na przygody rozpisani BN-i oraz nowe potwory takie jak smocze węże lub dziki z Artois.
• 14 nowych profesji między innymi rycerza Graala oraz pielgrzyma bitewnego.
• A na zakończenie „Objawy zła” – przygoda pozwalająca przeżyć niezapomniane chwile nie tylko początkującym Bohaterom ale także doświadczonym poszukiwaczom przygód.

Bretonia to kraina odmienna od Imperium lecz potrafi być równie ekscytująca i ciekawa. Dzięki tej książce przekonasz się jak bardzo ta baśniowa kraina z opowieści minstreli potrafi być mroczna i przerażająca.

W imię króla i Pani Jeziora!

CC033

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Rycerze Graala

Bretonia to Twoje życie, pokaż, że jestes godny nazwy rycerza Graala. Obrońcy ucisnionych kryja swoje tajemnice. Czy chcesz je odkryć? Wspaniały setting do Warhammera Fantasy Roleplay.

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood