Warhammer Fantasy Role Play - Podręcznik Podstawowy PL

104,66 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Przygoda czeka! Oto Stary Świat - mroczne i ponure miejsce nękane nieustannymi wojnami. Cień Chaosu pada na tętniące życiem miasta ludzi puszcze elfów i podziemne twierdze krasnoludów skryte głęboko pod strzelistymi szczytami Gór Krańca Świata. Oto Imperium - największa z krain Starego Świata. Atakowane ze wszystkich stron mężnie i z wiarą przeciwstawia się ciemności która zagraża całemu światu. Wszędzie czyha śmiertelne zagrożenie nawet w pozornie bezpiecznych prowincjach pod władzą Książąt-Elektorów. W lasach grasują bandy potwornych zwierzoludzi i orków. Przepełnione nienawiścią skaveny rozsiewają zarazę i zepsucie ze swoich podziemnych nor a szaleni kultyści przywołują demony i odprawiają odrażające rytuały ku czci bogów Chaosu.

W fabularnej grze Warhammer Fantasy Roleplay wcielasz się w bohatera który stara się przeżyć w tym ponurym świecie. Kim będziesz? Dzielnym rycerzem czy sprytną złodziejką? Zgłębiającym tajniki wiedzy czarodziejem czy ponurą wojowniczką? To zależy tylko od Ciebie. Jedno jest pewne - świat Warhammera to ciekawe choć niebezpieczne miejsce. Teraz możesz poznać je dogłębnie. Zwiedzisz najwspanialsze pałace wielkich miast i najpodlejsze zaułki dzielnic portowych. Poznasz mroczne sekrety szalonych sług Chaosu i będziesz świadkiem heroicznego męstwa obrońców tej pięknej krainy. Oszołomi Cię moc potężnych zaklęć a plugawe rytuały nekromantów napełnią odrazą i strachem. Zaznasz prawdziwej przyjaźni i braterstwa ale poznasz także gorzki smak zdrady i niewdzięczności. Może przeznaczeniem Twojego Bohatera będzie szaleństwo lub śmierć? A może zdobędzie władzę i skarby gdy pokona wszelkie przeciwności losu? Teraz możesz o tym zdecydować! Oto świat Warhammera. Sprawdź jak wiele zdołasz w nim osiągnąć. Warhammer Fantasy Roleplay to kompletna gra. Do rozpoczęcia rozgrywki potrzebujesz jedynie niniejszej książki kilku kostek i grupy przyjaciół. Oto co znajdziesz w tym podręczniku:

* System szybkiego tworzenia postaci. Możesz stworzyć Bohatera w ciągu niespełna pół godziny i od razu zacząć rozgrywkę.
* Zestaw prostych a zarazem dokładnych zasad opisujących wszystkie aspekty gry od interakcji z innymi postaciami do mutacji Chaosu.
* Unikalny system rozwoju Bohatera a także ponad 100 profesji - od akolity i banity do zabójcy trolli i żołnierza okrętowego.
* Kompletne zasady dotyczące magii włącznie z tajnikami mocy czarnoksięskich oraz ponad 175 zaklęć. Moc jest na wyciągnięcie ręki ale strzeżcie się Przekleństwa Tzeentcha!
* Szczegółowy opis Imperium i Starego Świata. Porządek społeczny religia wierzenia oraz wiele innych informacji.
* Gotową do prowadzenia przygodę wprowadzającą - " Przez ostępy Drakwaldu" .
* " Życie po śmierci" - nowe opowiadanie autorstwa Dana Abnetta.

Witaj w grze fabularnej rozgrywającej się w świecie Warhammera.

Śmierć i sława czekają! Język polski.

CC039

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Fantasy Role Play - Podręcznik Podstawowy PL

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood