W związku z remanentem (który potrwa do 7 stycznia) stany magazynowe mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej dostępności produktów. Czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.

Kuźnie Nuln

Przerażająca przygoda do systemu Warhammer Fantasy. Staw czoła mrocznej potędze chaosu. Stań się obrońcą imperium i imperatora Karla Franza.  Część kampanii Ścieżki Przeklętych.

49,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Koniec jest bliski!

Osaczona ze wszystkich stron przez agentów prastarego zła samotna grupa Bohaterów musi stanąć w obronie Imperium i stawić czoła mrocznej potędze Chaosu. Kim są ci heroiczni i bezinteresowni wojownicy? Ależ to Ty i Twoja drużyna!

Kuźnie Nuln to ostatnia przygoda wchodząca w skład zawiłej i pełnej niebezpieczeństw kampanii _Ścieżki Przeklętych. Upadły demon został powstrzymany w Popiołach Middenheim a jego machinacje ujawnione w Wieżach Altdorfu. Teraz ma ostatnią szansę aby się uwolnić i wywrzeć krwawy odwet na śmiertelnikach. Z nulneńskich kuźni oręża i odlewni armat biją w niebo grube słupy siarkowego dymu zatruwając powietrze dawnej stolicy Imperium. Jednak bardziej toksyczna od metalicznych wyziewów manufaktur jest skaza Chaosu tocząca zarówno możnych jak i plebs tego miasta.

Nuln zwane też „Klejnotem Imperium” szykuje się do odsłonięcia prototypu nowego działa prochowego skonstruowanego przez inżynierów z Imperialnej Akademii Artylerii. Na odsłonięcie Magnusa – gdyż tak nazwano armatę na cześć najsłynniejszego nulneńczyka Imperatora Magnusa Pobożnego – zaproszeni przez kapryśną Hrabinę Emmanuelle von Liebowitz przybyli arystokraci z najdalszych zakątków Starego Świata. Wielu z nich zostało też zaproszonych na dworski bal maskowy jednak gdy elity się bawią szalony morderca opętany przez demona zbiera krwawe żniwo w zaułkach miasta.

Aby uratować Imperium przed straszliwym losem potrzebne będą bystre umysły sprawne dłonie i ostre miecze. Bohaterowie muszą rozplątać gęstą sieć kłamstw i intryg odnaleźć dowody obciążające zdrajców i odzyskać demoniczny artefakt gdyż w przeciwnym razie potworna nieśmiertelna istota zdolna jedynie pustoszyć i zabijać bez litości ponownie odzyska wolność.

Kuźnie Nuln stanowią ekscytujące zakończenie kampanii Ścieżki Przeklętych epickiej trylogii przygód do gry fabularnej Warhammer Fantasy. W niniejszej książce znajdziesz:

Przygodę złożoną z siedmiu epizodów w której wartka akcja wplącze prowadzących śledztwo Bohaterów w sieć nulneńskich intryg.
Przewodnik po Nuln mieście zwanym „Klejnotem Imperium” zawierający szczegółowy plan miasta.
Szereg pomysłów na dalsze przygody które ubarwią dowolną kampanię prowadzoną w Imperium.
Gotowe postacie Bohaterów Graczy które umożliwią natychmiastowe rozpoczęcie przygody.

Jakie zło rzuca cień na Klejnot Imperium? Czy niewielka grupa zaciętych śmiałków powstrzyma siły Chaosu zanim będzie za późno? Podążaj ścieżkami Przeklętych aby się o tym przekonać!

Przygoda czeka!

CC032

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kuźnie Nuln

Przerażająca przygoda do systemu Warhammer Fantasy. Staw czoła mrocznej potędze chaosu. Stań się obrońcą imperium i imperatora Karla Franza.  Część kampanii Ścieżki Przeklętych.

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood