Masons

97,47 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

W średniowiecznych czasach, znani budowniczy konkurowali w budowie najpiękniejszych i wywołujących niesamowite wrażenia miastach. Jak wszyscy doskonale wiedzą, byli oni perfekcjonistami ale każdy miał własne pomysły o tym jak ma wyglądać projektowane miasto.

Majestatyczne budynki rządowe stoją obok szlacheckich pałaców z masywnymi murami i wieżami strażniczymi mającymi bronić miasto przed nieprzyjaciołami. W tej pięknej grze, gracze wcielają się w role dawnych budowniczych. Na początku gry plansza jest pusta ale szybko zapełnia się domami, pałacami, wieżami i murami. Karty gildii pomagają budowniczym w ich pracy a specjalne kości pomagają zdobyć niezbędne materiały.

Każdy gracz decyduje gdzie chce budować swoje domy i pałace. Kiedykolwiek mury otoczą miasto jego budowa jest zakończona i podlicza się punkty. Gra rozstrzygnie, który budowniczy lepiej wykorzystał swoje materiały i karty gildii. Ale dopóki gra się nie skończy nie będzie wiadomo kto prowadzi i kto ma największe szanse stać się najlepszym budowniczym! Przynajmniej w grze!

Hans im Gluck
1630

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Masons

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood