Warrior Knights

  161,70 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Królstwo pogrąża się w chaosie. Król umarł nie pozostawiając spadkobiercy, zgładzony przez straszliwą siłe. Czy znajdzie się przywódca zdolny podnieść królestwo, zdobyć poparcie ludzi? A może cień anarchi roztoczy swą pieczę nad tymi ziemiami?

  Zgodnie z przewidywaniami walka o tron nie skończy się bez rozlewu krwii. Strony konfliktu są zbyt chciwe i mocarne, by doprowadzić do kompromisu. Nawet teraz, wszyscy Baronowie knują spiski by zdobyć jak największe korzyści dla swych frakcji, a wynajmując najemników rosną w siłę. Niebawem usłyszymy odgłos maszerujących wojsk i zgiełk bitew - kończy się pora negocjacji, zaczyna się pora wojny! Fortece padną, miasta zostaną zgrabione, nadchodzi nowy Król!
  W grze " Warrior Knights" każdy z graczy wciela się w role jednego z sześciu potężnych Baronów i przejmuję kontrolę nad jego królestwem. Poprzez strategię, politykę, i brutalną siłę, Baronowie zagarniają coraz to nowe tereny włączając je do swojego królestwa.
  W tym starciu tytanów, będziesz oblegał miasta przeciwnika a czasami korzystał z bardziej wyrafinowanych środków. Skupisz się na pozyskiwaniu surowców i rozbudowywaniu gospodarki, a może zatrudnisz armię najemników, wzniesiesz świątynie i kościoły ku pokrzepieniu twych poddanych, a może chcesz zdobyc przewagę w liczebności twej armi? W " Warrior Knights" Wybór należy do Ciebie!
  Warrior Knights to klasyczna gra pełna walki i polityki. Bazując na klasycznym warsztcie gier Games Workshop z 1985 rok, została odświeżona i unowocześniona. Świetnie wykonane komponenty, nowoczesna, barwna grafika - to cechuje najnowszą produkcję ze stajni FFG. Warrior Knights są wreszcie dostępni dla nowej generacji graczy, pragnących poprowadzić swoje królestwa ku chwale. Gra dla 2-6 graczy. Średni czas gry około 4 godzin.

  Liczba Graczy: 2-6
  Zawartość Pudełka:
  * instrukcja (24 strony)
  * plansza
  * 24 figurek szlachty (w 6 kolorach)
  * 24 figurek miast
  * 6 kart fortec
  * 24 karty szlachty
  * 36 kart wydarzeń
  * 45 kart agendy
  * 66 kart najemników
  * 24 karty wojsk
  * 80 kart akcji
  * 78 znaczników korony
  * 40 znaczników głosowania
  * 36 znaczników wiary
  * 40 znaczników wpływów
  * 28 znaczników strat
  * 21 znaczników przełamania murów
  * 48 znaczników baronów
  * 3 znaczników ekspedycji
  * 12 znaczników oblężenia
  * 72 żetonów kontroli
  * 6 żetonów fortec
  * 1 znacznik przewodniczącego Zgromadzenia
  * 1 znacznik głowy Kościoła

  868

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Warrior Knights

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood