Expedition: Northwest Passage

113,73 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

W 1845 roku, Sir John Franklin poprowadził ekspedycję w imieniu Królewskiej Marynarki Wojennej, aby znaleźć i zbadać ostatnią część Przejścia Północno-Zachodniego, bez względu na koszty. Franklin otrzymał dwa ciężkie statki: HMS HMS Erebus i Terror, pełne wyposażenie naukowe i wystarczająco dużo żywności, aby przetrwać przez kolejne trzy lata.

Espedycja opuściła Anglię w maju. Gdy minęła Cieśninię Lancastera, wpłynęła na nieznane wody i wieść o niej zaginęła. Jej zniknięcie wywołało sporo zamieszania w opinii publicznej, a liczne ekspedycje brytyjskie i amerykańskie próbowały odnaleźć szlak. Jako liderzy tych wypraw w Expedition: Northwest Passage , gracze muszą wpłynąć na niebezpieczne wody Arktyki, by odkryć los Franklina i jego ekspedycji oraz odnaleźć Przejście Pólnocno-Zachodnie.

W trakcie gry pory roku zmieniają się, co powoduje, że zamarznięte morze uniemożliwia podróż statkiem. Gracze zdobywają punkty zwycięstwa poprzez zbieranie wskazówek, mapowanie obszaru, i - oczywiście - odkrywanie Przejścia Północno-Zachodniego. Jednakże, w celu ubiegania się o zwycięstwo, trzeba wrócić do domu, do Grenlandii, na czas!

Matagot
11013

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Expedition: Northwest Passage

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood