Key Largo

  Key Largo łączy w interesujący sposób umiejętności planowania, przewidywania ruchów przeciwnika oraz zagrań taktycznych. Celem gry jest zdobycie jak największej fortuny w czasie 10 tur - dni. Gracze werbują nurków pośród miejscowej ludności, zapewniając im odpowiedni sprzęt do eksplorowania podmorskich głębin, by ci zdobyli dla nich bezcenne skarby, które póki co - spoczywają na dnie oceanu.

  104,79 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 10 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 10 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,00 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

   

  Piątek, 22 lipca 1899, godzina 9.27. Ciężki hełm do nurkowania właśnie zamknął się na głowie Pablo - nurka, którego dopiero co wczoraj zwerbowałeś w barze "Pod Syreną" do poszukiwania skarbów zatopionych na dnie morza. Za kilka minut Twój nurek zanurzy się w podmorskiej głębinie, by zrealizować Twoje odwieczne marzenia o zdobyciu wielkiej fortuny. Na głębokości 30 metrów, na dnie morza spoczywają wraki statków, zatopionych w czasie panowania piratów na Morzu Karaibskim. Jednak miesiąc sierpień szczególnie nie sprzyja nurkowaniu, gdyż gwałtowne nawałnice i burze skutecznie powstrzymują poszukiwaczy skarbów od przeszukiwania podmorskich głebin. Masz więc jeszcze tylko 10 dni, aby wyłowić jak najwięcej cennych znalezisk , by móc je potem sprzedać turystom na targu w Key Largo po dobrej cenie. Nie czekaj i zanurz się w podmorskiej przygodzie, by zacząć nowy wiek od zdobycia wielkiej fortuny.

  Key Largo łączy w interesujący sposób umiejętności planowania, przewidywania ruchów przeciwnika oraz zagrań taktycznych. Celem gry jest zdobycie jak największej fortuny w czasie 10 tur - dni. Gracze werbują nurków pośród miejscowej ludności, zapewniając im odpowiedni sprzęt do eksplorowania podmorskich głebin, by ci zdobyli dla nich bezcenne skarby, które póki co - spoczywają na dnie oceanu.

  Gra niezależna językowo. Na pudełku posiada opis w języku francuskim, niemieckim i włoskim. Do gry dołączamy instrukcję w języku polskim

   

  3760017145121

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć