Re Re Kum Kum!

88,53 zł
Ilość
Czas realizacji: 24 godziny

Złóż zamówienie w ciągu 11h 54m 45s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

Ukryty wśród zarośli staw przyciąga żaby z całej okolicy. Dawno temu odbył się tutaj koncert sławnego artysty – Mieczysława Frogga. Na jego cześć na największym z liści nenufaru został postawiony pomnik, a miejsce to nazwano Liściem Frogga. Obok pomnika umieszczono cenną pamiątkę – okulary wielkiego śpiewaka.

Niestety, najmłodsze pokolenie niewiele wie o Mieczysławie Froggu. Za to niebywałą frajdę sprawia małym żabkom skakanie z liścia na liść w okularach artysty. Wykorzystają każdą chwilę, by zabrać okulary i wesoło kumkając, poskakać w nich dookoła stawu. Ale muszą być czujne, duże żaby bacznie obserwują okolicę!


• Gra ćwicząca pamięć
• Gra dla całej rodziny
• Gra posiada 2 warianty: dla graczy w wieku 4+ i 5+

  

Wariant 1 - „Okulary Mieczysława Frogga”
(dla graczy w wieku od 5 lat)
 

Ulubioną zabawą małych żabek jest skakanie z liścia na liść w okularach Mieczysława Frogga. Wykorzystają każdą chwilę, by je zabrać i wesoło kumkając, poskakać dookoła stawu. Ale muszą być czujne, dużym żabom wcale się to nie podoba i będą się starały przerwać tę zabawę!

 Wariant 2 - „Wyścig żabek”
(dla graczy w wieku od 4 lat)
 

Żabki zorganizowały wielki wyścig. Skacząc z liścia na liść, będą musiały wykazać się dobrą pamięcią, aby nie dać się zatrzymać dużym żabom i jak najszybciej dotrzeć do mety.

UWAGA: gra ma uszkodzone pudełko.

Egmont
5908215002251

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Re Re Kum Kum!

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood