Sudoku Junior

47,88 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Gra opiera się na tych samych zasadach co łamigówki Sudoku dla dorosłych i starszych dzieci. Łamigówki Sudoku Junior posiadają jednak mniejszą ilość pól, a dołączone płytki są ilustrowane.

Zasady gry są niezwykle proste: należy umieścić płytki w pustych miejscach łamigówki, tak aby dany obrazek lub liczba pokazała się w każdym wierszu, kolumnie i kwadracie tylko jeden raz.

Gra Sudoku Junior została stworzona specjalnie dla dzieci będących na różnych etapach rozwoju. Zróżnicowane poziomy trudności łamigówek dostosowane są dla graczy w wiku od 4 do 10 lat. Małe dzieci i początkujący gracze powinni zacząć od rozwiązywania łamigówek na mniejszych planszach 4x4 pola, podczas gdy plansze 6x6 pól stanowią wyzwanie dla bardziej zaawansowanych graczy.

Dzięki dwustronnym płytkom dzieci mogą grać według kolorów, kształtów oraz liczb lub odwrócić płytki i grać w oparciu o obrazki - wyzwanie pozostaje to samo!

Współzawodnictwo Sudoku to świetna zabawa dla tych, którzy już zapoznali się z zasadami gry i pragną sprawdzić swoje umiejętności z innymi graczami. Takie rozgrywki mogą odbywać się między 2, 3 lub 4 graczami.

Zawartość:

dekoracyjna tablica do gry,
48 łamigówek o różnych poziomach trudności,
36 dwustronnych płytek,
nalepki,
48 kart z rozwiązaniami,
klepsydra,
4 wskaźniki punktacji
szczegółowa instrukcja.

LMD-1461

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Sudoku Junior

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood