Gears of War: Gra planszowa

268,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Gears of War: The Board Game, projektu Coreya Konieczki jest grą opartą na popularnej serii shooterów firmy Epic Games. Od jednego do czterech graczy wciela się w role żołnierzy COG współpracujących w celu zniszczenia hordy Szarańczy. Gracze muszą wspólnie dążyć do wypełniania misji przeciwko niezwykle wyzywającemu i zróżnicowanemu systemowi gry. W Gears of War: The Board Game odnajdziesz klasyczne momenty z gier - Gears of War i Gears of War 2Szaleńczy bieg do najbliższej osłony, zasypywanie przeciwnika gradem kul lub cięcie go na kawałki piłą łańcuchową Lancer!

 W Gears of War: The Board Game musisz wypełnić jedną z siedmiu losowo skonstruowanych misji i wspierać swoich bratnich COG kiedy twój oddział atakuje nieugiętego przeciwnika w szaleńczych wypełnionych adrenaliną wymianach ognia! Tylko poprzez pracę zespołową i komunikację uzyskacie taktyczną przewagę, wypełniając swoją misję i zdając cios w imię ludzkości.

 

Potrzebujesz każdego żołnierza, jeśli masz mieć nadzieję na odesłanie hordy Szarańczy z powrotem tam skąd przyszła. Każdy żołnierz się liczy!

  • Projekt Coreya Konieczki

  • Oparta na popularnych shooterach Epic Games

  • Kooperacyjna gra dla 1-4 graczy

  • Zawiera opcjonalne zasady dla pojedynczego gracza

  • Ponad 200 kart, 30 plastikowych figurek i 75 żetonów dających bogactwo opcji taktycznych.

Galakta
9781616611699

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gears of War: Gra planszowa

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood