Asteroyds

Jako pilot musisz poprowadzić swoj statek kosmiczny poprzez pas asteroid i wygrać, Szalony wyści, zwariowana rywalizacja tylko dla odważnych.

138,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Każdy z graczy wciela się w jednego z pilotów, którzy biorą udział w niezwykłych wyścigach statków kosmicznych, odbywających się wśród asteroid!

 Ta szalenie niebezpieczna rywalizacja wymaga od uczestników umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, szacowania ryzyka... i niewątpliwie szczęścia, gdyż bez niego trudno będzie uniknąć kolizji!

 Asteroyds to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do sześciu graczy. Gwarantuje sporo emocji, dynamiczny przebieg rywalizacji i łatwe do opanowania zasady oferujące kilka wariantów rozgrywki.

 W gęstym pasie asteroid, każdy z pilotów ma za zadanie wystartować ze specjalnej platformy i wykonując serię manewrów osiągnąć określony cel, nim zrobią to rywale. Emocje wzmaga ograniczony czas na wybór każdej akcji, mierzony przy pomocy dołączonego do gry elektronicznego stopera.

 W swoim szaleńczym rajdzie wśród asteroid musimy więc zajmować takie pozycje, by minimalizować ryzyko kolizji i uszkodzeń naszego statku, starając się konsekwentnie zmierzać w kierunku celu.

 Arena rywalizacji nieustannie się zmienia, bowiem oznaczone trzema kolorami asteroidy w każdej rundzie przemieszczają się w różnych kierunkach i z różną prędkością (co ustalane jest przez wyniki rzutów kostkami w trzech kolorach).

Ystari Games
Ystari453

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Asteroyds

Jako pilot musisz poprowadzić swoj statek kosmiczny poprzez pas asteroid i wygrać, Szalony wyści, zwariowana rywalizacja tylko dla odważnych.

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood