Ashes: Odrodzenie z Popiołów

189,89 zł
Ilość
Czas realizacji: Do 3 dni

Argaia, przez lata pustoszona przez okrutne Chimery, w końcu podnosi się z upadku. Potężni Odrodzeni władający niesłychaną dotąd magią przywrócili spokój i dostatek. Niestety tajemnicza moc, którą zostali obdarzeni domaga się od nich zapłaty. W ten sposób Odrodzeni zostają zmuszeni do toczenia pojedynków tak długo, aż z ich popiołów pozostanie tylko jeden!

Ashes: Odrodzenie z popiołów to dynamiczna gra karciano-kościana o unikalnej mechanice. Poprowadź swojego Odrodzonego zwycięsko przez kolejne pojedynki,używając potężnych zaklęć, wzywając lojalnych sprzymierzeńców i przyzywając kreatury by walczyły u twego boku. Wszystko to zadziała, jeśli dobrze wykorzystasz swój spryt i wszystkie możliwości zarządzania swoimi zasobami kart i kości. Jest to też jedna z niewielu pozycji gdzie wybierasz z czym zaczniesz rozgrywkę. 

Ashes to świetny tytuł turniejowy, dzięki któremu polska scena wzbogaci się o kolejną pozycję. Jest to gra rozszerzalna, kolejne dodatki wprowadzają nowe frakcje, karty i kości, które pozwolą jeszcze bardziej rozbudować wachlarz i tak już ogromnych możliwości. 

Ashes to wiele godzin rozgrywki, w pudełku znajduje się 6 gotowych talii a gra pozwala toczyć pojedynki od dwóch do czterech osób oraz spróbować sił w 3 wariantach rozgrywki

Zawartość pudełka:

6 gotowych do gry frakcji - 247 kart
4 karty pomocy 
16 kart pomocy kości magii
1 znacznik pierwszego gracza
40 specjalnych kości magii (w 4 rodzajach magii)
instrukcja
znaczniki

19032016C

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Ashes: Odrodzenie z Popiołów

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood