Madame Ching

138,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Będąc młodym piratem, oddanym pod komendę Madame Ching Shis, wysyłasz swoje dżonki na dalekie ekspedycje, aż na koniec świata.
Starasz się zdobywać nowe umiejętności, ponieważ najbardziej znana i przerażająca spośród azjatykich piratów Madame Ching Shis przekazuje dowództwo nad swym flagowym okrętem - Chińska Perłą - tylko najlepszym nawigatorom.
Jednocześnie gromadzisz ogromne skarby, zatapiając cesarskie okręty i wspierasz rybaków w walce o wyzwolenie spod cesarskiego jarzma.

Bruno Cathala i Ludovic Maublanc to uznany duet autórów, którzy odpowiadają m. in za takie gry jak Mr. Jack i Upiór w Operze. Ich kolejną wspólną grą jest Madame Ching.

Jest to pięknie ilustrowana familijna gra, której akcja przenosi nas do początku XIX w. na Morze Chińskie, opanowane przez kobietę pirata, znaną jako Madame Ching Shih. W okresie swojej świetności Madame Ching dowodziła ponad 300 dżonkami i miała pod swoją komendą 30 tys. piratów.
Gracze wcielając się w młodych piratów będą wypełniali polecenia Madame Ching, chcąc uzyskać dowództwo nad jej ulubionym okrętem, Chińską Perłą.

Kluczem do sukcesu w tej grze jest właściwe prowadzenie własnego statku za pomocą kart i dostosowywanie swojej strategii do posunięć przeciwników.

Zawartość:

plansza
55 kart nawigacji (ponumerowanych od 1 do 55)
33 karty spotkań
20 kart umiejętności
1 karta Chińskiej Perły
1 karta portu Hong Kong
23 żetony misji
8 Dżonek (2 czerwone, 2 niebieskie, 2 żółte, 2 białe)
36 klejnotów (12 białych, 12 czerwonych i 12 niebieskich)
46 złotych monet
1 instrukcja

Hurrican
7612577111015

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Madame Ching

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood