Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Madame Ching

  138,89 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,30 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Będąc młodym piratem, oddanym pod komendę Madame Ching Shis, wysyłasz swoje dżonki na dalekie ekspedycje, aż na koniec świata.
  Starasz się zdobywać nowe umiejętności, ponieważ najbardziej znana i przerażająca spośród azjatykich piratów Madame Ching Shis przekazuje dowództwo nad swym flagowym okrętem - Chińska Perłą - tylko najlepszym nawigatorom.
  Jednocześnie gromadzisz ogromne skarby, zatapiając cesarskie okręty i wspierasz rybaków w walce o wyzwolenie spod cesarskiego jarzma.

  Bruno Cathala i Ludovic Maublanc to uznany duet autórów, którzy odpowiadają m. in za takie gry jak Mr. Jack i Upiór w Operze. Ich kolejną wspólną grą jest Madame Ching.

  Jest to pięknie ilustrowana familijna gra, której akcja przenosi nas do początku XIX w. na Morze Chińskie, opanowane przez kobietę pirata, znaną jako Madame Ching Shih. W okresie swojej świetności Madame Ching dowodziła ponad 300 dżonkami i miała pod swoją komendą 30 tys. piratów.
  Gracze wcielając się w młodych piratów będą wypełniali polecenia Madame Ching, chcąc uzyskać dowództwo nad jej ulubionym okrętem, Chińską Perłą.

  Kluczem do sukcesu w tej grze jest właściwe prowadzenie własnego statku za pomocą kart i dostosowywanie swojej strategii do posunięć przeciwników.

  Zawartość:

  plansza
  55 kart nawigacji (ponumerowanych od 1 do 55)
  33 karty spotkań
  20 kart umiejętności
  1 karta Chińskiej Perły
  1 karta portu Hong Kong
  23 żetony misji
  8 Dżonek (2 czerwone, 2 niebieskie, 2 żółte, 2 białe)
  36 klejnotów (12 białych, 12 czerwonych i 12 niebieskich)
  46 złotych monet
  1 instrukcja

  Hurrican
  7612577111015

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Madame Ching

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood