W związku z remanentem (który potrwa do 7 stycznia) stany magazynowe mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej dostępności produktów. Czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za utrudnienia przepraszamy.

World of Tanks: Rush - Drugi Front

55,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto posiada World of Tanks: Rush!

Drugi Front to dodatek do gry karcianej inspirowanej jedną z najpopularniejszych gier on-line World of Tanks. Został zilustrowany przez tych samych artystów, co gra on-line, używa tej samej terminologii, a także zawiera jednorazowy kod, dzięki któremu w grze online otrzymasz 105 leFH18B2 - artylerię premium 5 poziomu, charaktertyzującą się niesamowitą szybkostrzelnością.

Główne elementy tego rozszerzenia:

  1. Do gry wprowadzono nowy kraj – Wielką Brytanię.
  2. W rozgrywce może teraz uczestniczyć sześciu graczy.
  3. Zwiększono liczbę Pojazdów przypadających na każdy kraj (z 25 do 30).
  4. Każdy z graczy będzie posiadać Kwaterę Główną, czwartą Bazę, którą należy zniszczyć jako ostatnią (tj. kiedy gracz straci pozostałe trzy zwykłe Bazy).
  5. Do gry wprowadzono nową strefę – Tylną Straż – która będzie się mieścić pod kartą Kwatery Głównej.
  6. Rezerwa będzie teraz liczyć 5 kart (w grze podstawowej liczyła 4 karty).
  7. Rezerwę uzupełnia się teraz na początku tury gracza (zamiast na końcu jego tury) i tylko wtedy, gdy gracz sobie tego życzy.
  8. Nowa zasada: kiedy gracz zaatakuje jakiś Pojazd lub Bazę, musi następnie bronić jednej ze swoich Baz jednym z tych Pojazdów, którymi zaatakował.
  9. Nowe osiągnięcia - Drugi Front wprowadza do gry 12 nowych kart Osiągnięć i 2 puste karty Osiągnięć. Możecie wykorzystać te 2 puste karty, żeby stworzyć własne projekty, które potem dodacie do talii Osiągnięć.
  10. Dodano też zasadę opcjonalną, która stanowi, że na koniec rozgrywki gracz zdobywa Medale za Bazy, które nie zostały zniszczone.

Rebel
4001504555GG

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

World of Tanks: Rush - Drugi Front

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood