Czarne Historie 2

  29,99 zł
  Ilość
  Czas realizacji: Do 3 dni

  Czarne historie 2 to zestaw 50 zupełnie nowych elektryzujących, a czasami makabrycznych opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo... mogły się wydarzyć. W tej grze gracze starają się rozwikłać zagadki, które zostają im przedstawione. Czarne historie 2 to kontynuacja bestsellerowego zestawu Czarne historie, który podbił serca miłośników zagadek kryminalnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

   

  Zestaw tworzący Czarne historie 2 został zebrany i przygotowany przez Holgera Böscha, autora zestawu Czarne historie, który także tym razem dopilnował, aby w pudełku z grą znalazły się same najlepsze historie, a wszystkie z nich dało się rozwiązać. Za tworzącą doskonały klimat oprawę graficzną i tym razem odpowiedzialny był Bernard Skopnik.

  Cała zabawa polega na tym, że na głos odczytuje się treść przedniej strony karty tak, aby poznali ją wszyscy uczestnicy. Następnie jeden gracz zostaje Mistrzem tajemnic – w związku z tym po cichu musi przeczytać treść znajdującą się na odwrocie karty, dowiadując się, jak doszło do zdarzenia, które znają wszyscy. W tym momencie rozpoczyna się najlepsza część – śledztwo! Pozostali gracze wcielają się w role poszukiwaczy i muszą zadawać mistrzowi tajemnic pytania, które pozwolą im wydedukować, jak doszło do opisanej sytuacji. Jednak muszą zadawać pytania w taki sposób, aby Mistrz tajemnic mógł na nie odpowiedzieć tylko "Tak" lub "Nie"! W tej grze nie ma przegranych ani wygranych. Wszyscy bawią się wspólnie rozwiązując zagadki, które stawiają przed nimi karty wchodzące w skład zestawu. W pudełku z grą znajduje się 50 kart, a na każdej z nich przedstawiona jest jedna zagadka. Tak, więc gracze mają 50 tajemnic do rozwiązania, co gwarantuje im długie godziny zabawy.

   

  G3 Poland
  5907732314519

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Czarne Historie 2

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood