Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Sylla

  88,53 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Jest 79 r. p.n.e. Sylla, niekwestionowany władca Rzymu, przygotowuje się do abdykacji. Za jego rządów rzymski Senat odzyskał swą chwałę i w jego szeregach można znaleźć wielu kandydatów do objęcia najwyższej władzy. Rzym jest jednak kapryśną panią – ludzie są głodni, pragną chleba i igrzysk. Tylko najbardziej przebiegli politycy są w stanie wykorzystać tę sytuację…

  Gracze wcielają się w role rzymskich senatorów dążących do chwały. Wykorzystują swe majątki oraz koneksje, aby przeprowadzać szeroko zakrojone prace i rozwiązywać polityczne problemy republiki. Pod koniec gry uczestnik z największą ilością prestiżu zostaje zwycięzcą oraz obejmuje kontrolę nad Rzymem.

  Ystari Games
  Yst4R

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Sylla

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood