Kontrast

  Kontrast to gra, w której nie ma złych odpowiedzi. Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze lub zdaj się na swój instynkt ...

  48,77 zł
  Ilość
  Czas realizacji: 24 godziny

  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


  Złóż zamówienie w ciągu 01h 35m 47s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym
   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Kontrast to gra, w której nie ma złych odpowiedzi. Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze lub zdaj się na swój instynkt ...

  Czy Twoim zdaniem ten ślimak jest CZERWONY, ZIELONY, MAŁY czy OKRĄGŁY?
  Czy Twoim zdaniem ten latawiec jest KWADRATOWY, CZERWONY czy LEKKI?
  Czy Twoim zdaniem ta żyrafa jest DUŻA, CIENKA czy ŻÓŁTA?

  W grze KONTRAST nie ma złych odpowiedzi lecz tylko ta odpowiedź przyniesie Ci punkt, która zostanie wybrana przez większość graczy!

  Jak grać?
  Rozdaj każdemu z graczy po 6 kart SYMBOLI. Każdy z Was ma 12 różnych symboli. Każdy gracz bez podglądania tasuje swoje karty SYMBOLI i kładzie 2 z nich odkryte przed sobą.

  Potasowane karty obrazków należy położyć na środku stołu. Każdy gracz musi wybrać spośród 8 symboli w ręku ten, który jego zdaniem najlepiej pasuje do obrazka znajdującego się na środku stołu. Każdy gracz kładzie wybraną przez siebie kartę symbolu zakrytą tak, aby wybrany symbol znajdował się bliżej obrazka.

  Gracze równocześnie odwracają swoje karty, pokazując wybrany przez siebie symbol. Tylko symbol wybrany przez WIĘKSZOŚĆ przynosi 1 punkt!
  Każdy gracz, który wybrał wygrywający symbol otrzymuje 1 kartę OBRAZKA z góry talii, oznaczając w ten sposób zdobyty punkt.

  Każdy gracz przesuwa zagraną kartę SYMBOLI na prawą stronę 2 kart, które znajdują się przed nim, a następnie dobiera do ręki kartę SYMBOLI leżącą po lewej stronie tych kart.

  Od razu rozpoczyna się nowa tura z nowym obrazkiem widocznym na górze talii.

  Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze lub zdaj się na swój instynkt ...

  Zawartość pudełka:

  • 148 obrazków
  • 6 kart z 12 symbolami
  • Instrukcja

  HOBBITY.eu
  220217M

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć