Robin Hood

Gorące Promocje!

Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Codex: Necrons
  • Obniżka

Codex: Necrons

74,85 złCena podstawowa 108,85 złCena

The Necrons are a deathless race of alien androids, rulers of the galaxy in a long-forgotten era. Now, having slumbered in stasis for millennia, they are rising up to conquer it again.

Codex: Orks
  • Obniżka

Codex: Orks

74,85 złCena podstawowa 108,85 złCena

There are many horrific alien threats to be found among the stars, and the Orks are some of the very greatest among them.

Drogi do Rzymu
  • Obniżka

Drogi do Rzymu

37,21 złCena podstawowa 96,66 złCena

Szybka gra o prostych zasadach. Gracze wcielają się w najbogatsze rodziny starożytnego Rzymu. Starając się zdobyć przychylność cesarza, tworzą sieć dróg łączących Wieczne Miasto z resztą świata!

Fief: Dodatki Tematyczne
  • -70%
  • Obniżka

Fief: Dodatki Tematyczne

43,90 złCena podstawowa 146,33 zł -70%Cena

Walcz  o  to,  by  Twoja  rodzina  stała  się najpotężniejszym  rodem  średniowiecznej  Francji. W walce o wpływy wszystkie środki są dozwolone: intrygi,  negocjacje,  polityczne  małżeństwa,  zdrady i  wojny.  Zabiegaj  o  najbardziej  prestiżowe  tytuły  w królestwie: Króla, Królową i Papieża oraz związane  z nimi przywileje!   

Mage Knight: Ultimate Edition (edycja polska)
  • Obniżka

Mage Knight: Ultimate...

285,28 złCena podstawowa 398,28 złCena

Gdy kraj cierpiał od najazdów orków, a Draconum zaczęli wychodzić ze swoich podziemnych wylęgarni, na scenie pojawiła się trzecia siła, którą chłopi nazywali Rycerzami Magii - Mage Knights. Rycerze ci niejednokrotnie udowodnili, że są biegli zarówno w zaklęciach, jak i we władaniu orężem. Nikt nie wie, kto ich wysłał, ani dlaczego. Niektórzy ludzie wielbią ich jako bohaterów i wyzwolicieli.

Mandala
  • Obniżka

Mandala

31,70 złCena podstawowa 61,70 złCena

Mandala – symbol starożytnego i świętego rytuału. Kolorowy piasek rozkłada się w taki sposób, by stworzyć symboliczną mapę świata, a następnie niszczy się układ podczas specjalnej ceremonii, a sam piasek wyrzuca do rzeki.

Nidavellir
  • -20%
  • Obniżka

Nidavellir

103,99 złCena podstawowa 129,99 zł -20%Cena

W Królestwie Krasnoludów od tysiącleci panował pokój. Niestety, w dzikich i mroźnych krainach Nidavelliru nic nie trwa wiecznie. Kres spokoju nadszedł, gdy zapomniane zło zbudziło się ponownie. Straszliwe dudnienie wstrząsnęło fundamentami krasnoludzkich miast, a piekielne płomienie rozdarły niebo. Gdzieś daleko, wśród mrocznych i nieznanych ostępów kontynentu przebudziło się coś złowrogiego. Nikt nie wiedział, skąd się wzięło.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć