PROMOCJA! DO każdego zamówienia powyżej 250 zł na produkty z serii Age of Sigmar, Warhammer 40000 i farby Citadel dokładamy GRATIS jeden, losowy egzemplarz White Dwarfa.
Robin Hood

Gorące Promocje!

Pokazano 1-12 z 51 pozycji
Andor Junior
 • Obniżka
 • Nowy

Andor Junior

93,60 złCena podstawowa 105,60 złCena

Od czasu wielkiej nawałnicy w okolicach Zamku nieustannie kręci się samotna wilczyca, szukająca swoich młodych. W grze Andor Junior wcielicie się w role czarodziejki, wojownika, łuczniczki oraz krasnoluda i spróbujecie odnaleźć trzy wilczęta, które zgubiły się wewnątrz krasnoludzkiej kopalni. Jednak zanim będziecie mogli wyruszyć im na ratunek, musicie poczynić pewne przygotowania, które zapewnią krainie Andor bezpieczeństwo.

Ankh: Bogowie Egiptu
 • Obniżka

Ankh: Bogowie Egiptu

263,98 złCena podstawowa 303,98 złCena

Niegdyś w Egipcie panowało wielu bogów. Ale te czasy minęły. Chwały nie może starczyć dla wszystkich. Postacie tych, których imiona są wypowiadane rzadko, karleją i popadają w zapomnienie. W egipskim panteonie pozostali już tylko nieliczni. To oni staną do walki o władzę nad rzeszami dusz.

Blood Bowl: Second Season Edition
 • Obniżka

Blood Bowl: Second Season...

281,54 złCena podstawowa 301,54 złCena

Hello again, sports fans! Blood Bowl – the legendary game of fantasy football – returns for a new season of ultra-violent sports mayhem. The plays are bigger, the hits are harder, and every game will be filled with moments to remember.

Był sobie Człowiek
 • Obniżka

Był sobie Człowiek

71,21 złCena podstawowa 81,21 złCena

Gra polega na wędrówce przez historię rozwoju człowieka. By wystartować, przenosimy się 2 miliony lat wstecz. Wędrujemy przez czasy prehistoryczne i starożytne do średniowiecza, potem renesansu, by przez XVIII i XIX wiek wkroczyć w czasy nam współczesne.

Carcassonne Big Box 6
 • Obniżka

Carcassonne Big Box 6

177,55 złCena podstawowa 227,55 złCena

Carcassonne Big Box jest świetną opcją dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z grami planszowymi, jak i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją kolekcję. Dzięki temu wydaniu gracze mogą dowolnie mieszać ze sobą poszczególne dodatki, zwiększając w ten sposób poziom trudności rozgrywki.

Catan: Gra Planszowa
 • Obniżka

Catan: Gra Planszowa

104,67 złCena podstawowa 109,67 złCena

Catan ... dziewicza wyspa, którą odkryliście razem z przyjaciółmi. Jesteście jej pierwszymi mieszkańcami. Zakładacie najpierw osady i budujecie pierwsze drogi. Wymieniacie się surowcami, rozwijacie osady do miast. Czasami brakuje wam gliny, innym razem  rudy. Handel otwiera nowe możliwości dla was, ale także dla waszych rywali. Po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca – wtedy też rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. W końcu jasnym będzie to, że tylko jeden z graczy może być władcą Catanu. Kto będzie najlepszym z osadników?

Catan: Junior
 • Obniżka

Catan: Junior

88,47 złCena podstawowa 97,47 złCena

Żegluj swą piracką łajbą po morzach, odkrywaj wyspy i buduj na nich obozy piratów! Potrzebne ci będzie przy tym „to i owo“ np. drewno, szable i złoto. Kto wykaże się sprytem i zbuduje swój obóz w strategicznym miejscu, aby przy odrobinie szczęścia szybko zgromadzić surowce potrzebne do budowy kolejnego obozu?
Gdyby tylko nie ten złośliwy Czarnodzioby, który ciągle wchodzi wam w drogę…

Club 2%
 • Obniżka

Club 2%

63,08 złCena podstawowa 73,08 złCena

Graj i rozwijaj logiczne myślenie. Wciągająca zabawa dla całej rodziny. Inspiracją powstania gry Club 2% było zastosowanie tej samej logiki rozumowania, która jest podstawą zagadki Einsteina. Club 2% stawia przed graczami ekscytujące zagadki, które zachęcają do logicznego myślenia krok po kroku.

Codex: Necrons
 • Obniżka

Codex: Necrons

93,85 złCena podstawowa 108,85 złCena

The Necrons are a deathless race of alien androids, rulers of the galaxy in a long-forgotten era. Now, having slumbered in stasis for millennia, they are rising up to conquer it again.

Codex: Orks
 • Obniżka

Codex: Orks

93,85 złCena podstawowa 108,85 złCena

There are many horrific alien threats to be found among the stars, and the Orks are some of the very greatest among them.

Combat Patrol: Adepta Sororitas
 • Obniżka

Combat Patrol: Adepta...

265,28 złCena podstawowa 285,28 złCena

The Adepta Sororitas train rigorously and fight with ferocious zeal, pious serenity, and tireless skill. These devout warriors annihilate heretical cults, xenos, mutants, and the abominations of daemonkind as they spread the light of the God-Emperor with fury and flame.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć