Klask! Zręcznościowe - 1

Klask!

162,51 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Jedno jest pewne – okrzykom radości, całej masie świetnej zabawy i... jękom z przegranej nie będzie końca!


NIE WIERZYCIE? POZNAJCIE GRĘ KLASK!


W grze Klask gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w kulkę przesuwając ją po całej planszy. Nie ma podziału na tury gracza. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub, aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ to przyniesie punkty przeciwnikowi. Można używać kulki do poruszania przeszkadzaczy, jednak należy uważać – kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów, wygrywa!
Klask to:
- Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy... Każda partia będzie równie zacięta.
- Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktyka i uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze.
- Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, Klask to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: Radość grania!

Zawartość pudełka:

– 4 przeszkadzacze (w tym 1 zapasowy)
– plansza Klask
– 2 magnetyczne dwuczęściowe sterówki (popychacz i trzymacz)
– 2 znaczniki punktów
– 2 kulki (w tym 1 zapasowa)
– woreczek do przechowywania
– instrukcja

G3 Poland
280716D