Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Bitwy II Wojny Światowej (III edycja)

  48,69 zł
  Ilość
  Obecnie brak na stanie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  " Bitwy II wojny 1942-45" to największa w Polsce gra strategiczna, w której zawarto przepisy dotyczące m.in. desantów powietrznych i morskich, rajdów pancernych i obrony terenów miejskich, walk komandosów i bitew pancernych. Integralną częścią całości są działania wojsk powietrznych i marynarki wojennej.
  Gra porusza wszystkie aspekty militarne działań wojennych jakie toczyły się na całym świecie w latach 1942-45. Reprezentowane są wojska: wszystkich krajów konfliktu, zarówno te walczące w Europie, jak i te z Afryki i Pacyfiku.
  Nieograniczona ilość scenariuszy pozwala każdemu na wybór tych spośród bitew, które uzna za najciekawsze i najbardziej interesujące. Opierając się na przepisach z III wydania " Bitew II wojny światowej" można rozegrać każdą bitwę z lat 1942-45.
  Publikowane od kilku lat gry, oparte na niniejszych przepisach, są najpopularniejszymi grami strategicznymi w Polsce.
  Pozycja ta powstała na skutek licznych sygnałów, by opublikować wszelkie zebrane zasady w jednym periodyku.
  W skład gry wchodzą:
  - instrukcja (50 stron),
  - tabele walk,
  - 4 scenariusze,
  - 360 sztancowanych żetonów,
  - kilkaset żetonów pomocniczych.

  1081

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Bitwy II Wojny Światowej (III edycja)

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood