W związku z remanentem (który potrwa do 8 stycznia) stany magazynowe nie odzwierciedlają rzeczywistej dostępności produktów. Zamówienia będą potwierdzane indywidualnie i realizowane po remanencie.

  Bitwy II Wojny Światowej (III edycja)

  48,69 zł
  Ilość
  Obecnie brak na stanie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  " Bitwy II wojny 1942-45" to największa w Polsce gra strategiczna, w której zawarto przepisy dotyczące m.in. desantów powietrznych i morskich, rajdów pancernych i obrony terenów miejskich, walk komandosów i bitew pancernych. Integralną częścią całości są działania wojsk powietrznych i marynarki wojennej.
  Gra porusza wszystkie aspekty militarne działań wojennych jakie toczyły się na całym świecie w latach 1942-45. Reprezentowane są wojska: wszystkich krajów konfliktu, zarówno te walczące w Europie, jak i te z Afryki i Pacyfiku.
  Nieograniczona ilość scenariuszy pozwala każdemu na wybór tych spośród bitew, które uzna za najciekawsze i najbardziej interesujące. Opierając się na przepisach z III wydania " Bitew II wojny światowej" można rozegrać każdą bitwę z lat 1942-45.
  Publikowane od kilku lat gry, oparte na niniejszych przepisach, są najpopularniejszymi grami strategicznymi w Polsce.
  Pozycja ta powstała na skutek licznych sygnałów, by opublikować wszelkie zebrane zasady w jednym periodyku.
  W skład gry wchodzą:
  - instrukcja (50 stron),
  - tabele walk,
  - 4 scenariusze,
  - 360 sztancowanych żetonów,
  - kilkaset żetonów pomocniczych.

  1081

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Bitwy II Wojny Światowej (III edycja)

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć