Axis & Allies Europe 1940 Refresh

309,89 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Po inwazji na Niderlandach i ewakuacji Wojsk Alianckich z Dunkierki, Armia Niemiecka jest gotowa do marszu na Paryż. Gra Axis & Allies Europe 1940, została zaprojektowana i rozwinięta przez Larrego Harrisa, kontynuuje sukces A&A Anniversary Edition. Francja pojawia się po raz pierwszy w Axis & Allies Europe 1940 i będzie nowym sojusznikiem w grze. Włochy będą włączone do gry jako druga siła Osi wraz z Niemcami. Wielka Brytania, ZSRR i USA nie są przygotowane do działań w tym wczesnym i niepewnym momencie wojny. Dwie nowe jednostki bojowe, które zadebiutowały w Axis & Allies Pacific 1940 -  bombowce taktyczne i zmechanizowana piechota, pojawią się również w tej grze.

 

Axis & Allies Europe 1940zawiera ponadwymiarową planszę o wymiarach 89,9 cm szerokości i 81,3 cm wysokości. Przy ponad 550 jednostkach bojowych, elementach gry w wykonaniu deluxe oraz pudełkach do przechowywania – gra ta reprezentuje bardzo wysoki standard wykonania. Nowe zasady dla neutralnych państw, bazy morskie i lotnicze oraz niszczenie linii zaopatrzenia dodadzą jeszcze więcej głębi i prawdy historycznej tej gigantycznej grze.

 

Ten luksusowy teatr wojny został zaprojektowany do gry wraz z Axis & Allies Pacific 1940.

Razem te dwie gry stworzą możliwość wspaniałego doświadczenia w grze Axis & Allies, przy łącznych wymiarach planszy 152,4 cm szerokości  x 81,3 cm wysokości oraz ponad tysiącem jednostek bojowych. Obie gry zostały zaprojektowane tak, aby można było je połączyć lub grać w każdą z nich oddzielnie. W grze może brać udział od dwóch do sześciu graczy. Wersja połączona gier oferuje globalny scenariusz wojny 1940 roku, uwzględniający rozwój rodzajów broni i zmieniające się cele uczestniczących w wojnie narodowości.

 


  • Samodzielna gra, którą można łączyć z A&A Pacific 1940.
  • Dwie nowe jednostki bojowe: bombowce taktyczne i zmechanizowana piechota
  • Nowa potęga - Francja
  • Uaktualnione zasady, które zadebiutowały w Axis & Allies Anniversary Edition
  • Plansza do gry o wymiarach 89,9cm szerokości i 81,3cm wysokości, zaprojektowana do połączenia z plansząA&A Pacific 1940.
  • Ponad 550 jednostek bojowych oraz nowe modele bombowców i zmechanizowanej piechoty.

 

653569478225

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Axis & Allies Europe 1940 Refresh

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood