Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Wampir Maskarada - Księga Klanu Assamici

  34,48 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,30 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Lękają się ich wszyscy. Liczni-ich poszukują. Odrzucają składanie wszelkich hołdów ale godzą się na polowanie na członków Rodziny za zapłatę w Krwi. Assamici zdecydowanie są jednym z najbardziej osamotnionych klanów. Niegdyś będący celem polowań obecnie poszukiwani są przez innych członków Rodziny by w ich imieniu pozbywali się wrogów. Opowiada się mrożące krew w żyłach opowieści o ich legendarnych umiejętnościach łowieckich nawet na najbardziej niebezpieczną zwierzynę o ich odwadze w walce i niezachwianej lojalności wobec klanu. Jednak opowiadający nawet w połowie nie są bliscy prawdy. Nic nie wiedzą o tysiącleciach walk o korzeniach Jyhadu i o tajemnicach jakie kryje klan - sekretach których jeszcze żadna obca klanowi istota nie widziała.

  Księga Klanu Assamitów zawiera:
  historię Klanu począwszy od czasów Pierwszego Miasta po dzień dzisiejszy;
  skarby klanowe wierzenia i kulturę;
  Nowe Umiejętności moce Uwolnienia oraz zaawansowane zasady walk.

  Isa
  1277

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Wampir Maskarada - Księga Klanu Assamici

  Napisz swoją opinię

  Robin Hood