Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z wdrożeniem nowych funkcjonalności przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu.

Wampir Maskarada - Księga Klanu Assamici

34,48 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 3 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 3 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,30 zł .


 

Bezpieczeństwo

 

Szybka dostawa

 

Bezproblemowy zwrot

Lękają się ich wszyscy. Liczni-ich poszukują. Odrzucają składanie wszelkich hołdów ale godzą się na polowanie na członków Rodziny za zapłatę w Krwi. Assamici zdecydowanie są jednym z najbardziej osamotnionych klanów. Niegdyś będący celem polowań obecnie poszukiwani są przez innych członków Rodziny by w ich imieniu pozbywali się wrogów. Opowiada się mrożące krew w żyłach opowieści o ich legendarnych umiejętnościach łowieckich nawet na najbardziej niebezpieczną zwierzynę o ich odwadze w walce i niezachwianej lojalności wobec klanu. Jednak opowiadający nawet w połowie nie są bliscy prawdy. Nic nie wiedzą o tysiącleciach walk o korzeniach Jyhadu i o tajemnicach jakie kryje klan - sekretach których jeszcze żadna obca klanowi istota nie widziała.

Księga Klanu Assamitów zawiera:
historię Klanu począwszy od czasów Pierwszego Miasta po dzień dzisiejszy;
skarby klanowe wierzenia i kulturę;
Nowe Umiejętności moce Uwolnienia oraz zaawansowane zasady walk.

Isa
1277

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wampir Maskarada - Księga Klanu Assamici

Napisz swoją opinię

Robin Hood