Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Exalted

  94,99 zł
  Ilość

  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,90 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Zamknij swój umysł na ich oszustwa. Prastare czasy nie były okresem naturalnej walki i gadziego gniewu, ale czasami mitów i magii. Były to czasy legend, gdzie waleczni bohaterowie kroczyli po Ziemi. Kreowali i władali boskimi mocami. Były to czasy zanim Świat stał się przekupnym, czasy zanim magia Stworzenia zniknęła,  czasy zanim dusze ludzkie przemieniły się w ogłuszone, zwiędnięte truchła, jakimi są dzisiaj.

  Imag001

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Exalted

  Napisz swoją opinię

  Robin Hood