Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Vampire: Prince of the City

  Mroczny świat nieumarłych stoi przed Toba otworem. Czy masz odwagę wcielić się w wampira? Stań na czele rodu i pokaż że masz siłę stac się nowym Księceim Wampirów.

  158,89 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,50 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Czy masz to co trzeba by rządzić tajemnym, machiawelicznym światem nieumarłych? Od niepamiętnych czasów Spokrewnieni – wampiry- przemykały się niezauważone przez śmiertelne masy, na których żerują. Ich świat jest ksenofobicznym, neo-feudalnym koszmarem, w którym każde miasto rządzone jest przez Księcia. Najpotężniejszego, najbardziej wpływowego Spokrewnionego. Słowo Księcia jest prawem, a jego poczynania niekwestionowane. Wszyscy Spokrewnieni uciekają się pod ochronę Księcia, po jego rady i pomoc.

  Ale Książe został zniszczony, a jego spuścizna legła w gruzach. Obowiązki przywódcy muszą przypaść komuś innemu: jednemu z Pierwszych, najstarszych wampirów, którzy przewodzą swym klanom Spokrewnionych. Konkurencja będzie ostra i tylko najprzebieglejsze wampiry zwyciężą.

  Przymierza zostaną wykute, a sojusze złamane. Czy masz na tyle inteligencji, podstępności i bezwzględności, aby zostać nowym Księciem Miasta?

  Vampire: Prince of the City jest planszową grą strategii i dyplomacji o niezbyt skomplikowanych zasadach, której akcja toczy się w świecie Vampire: the Requiem.

   

  Zawartość pudełka:

  • Plansza
  • Ksiażka zasad
  • 100 kart
  • 5 kart postaci
  • 5 figurek
  • 5 kości
  • 3 plansze z żetonami
  White Wolf
  9781565042742

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Vampire: Prince of the City

  Mroczny świat nieumarłych stoi przed Toba otworem. Czy masz odwagę wcielić się w wampira? Stań na czele rodu i pokaż że masz siłę stac się nowym Księceim Wampirów.

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood