The Princes of Machu Picchu

  121,05 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Po tym jak hiszpańscy konkwistadorzy podbili inkaskie imperium, niektórzy inkascy książęta uciekli w góry do świetnie ukrytego miejsca: zaginionego miasta Machu Picchu.  Ale pojawiło się niebezpieczeństwo odkrycia miasta przez Hiszpan. Czy inkascy kapłani i dziewice pomogą miastu słońca przetrwać? Czy uda się Hiszpanom odkryć tajemne miejsce? Przeznaczenie Machu Picchu wypełni się w najbliższych dniach.

  Jesteś jednym z książąt w mieście. Twoi podwładni uprawiają zboże, kokę, karmią lamy a także wytwarzają ceramikę i ubrania. Twoi duchowni i Twoje dziewice składają ofiary w świątyniach miasta.

  O zwycięstwie Hiszpan bądź Inków zadecydują Inkascy książęta Macu Picchu. Jeśli ich podwładni będą wytwarzać wystarczająco dużo dóbr, a duchowni i dziewice odpowiednio mocno będą się modlić wygrają Inkowie, ale jeśli podwładni książąt nie będą wystarczająco ciężko pracować, a kapłani i dziewice nie pomogą, Hiszpanie mogą odkryć zaginione miasto.

  PD-Verlag
  R0384

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  The Princes of Machu Picchu

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć