Space Alert

  161,70 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Space Alert jest zespołową grą typu survival (walka o przetrwanie). Gracze wcielają się w role załogi kosmicznych odkrywców wysłanych przez hiperprzestrzeń w celu zbadania niebezpiecznego sektora Galaktyki.

  Statek kosmiczny automatycznie zbada sektor za 10 minut. Zadaniem załogi jest obrona statku dopóki misja nie będzie skończona. Jeśli im się to powiedzie, statek zabierze cenne dane. Jeśli zawiodą... będzie czas na wytrenowanie nowej załogi.

  Space Alert nie jest typową grą planszową. Gracze nie rywalizują ze sobą. Zamiast tego, pracują razem przeciwko wyzwaniu zaprezentowanemu w grze. Trudność tego wyzwania może być ustalona przez samych graczy. Ukończenie najtrudniejszych misji wymaga ścisłej współpracy.

  Gra zawiera dwie instrukcje: tą Instrukcję Zasad i Podręcznik: Jak zostać Kosmicznym Odkrywcą.

  Powinieneś zacząć z Podręcznikiem. Jest stworzony w celu nauczenia Cię jak grać, równocześnie prezentując atmosferę gry. Prezentacja w Podręczniku jest stworzona na podstawie naszego doświadczenia w nauce gry wielu grup graczy. Materiał w Podręczniku jest zorganizowany według stopnia złożoności, więc początkujący mogą skupić się na podstawowych pojęciach, przed tym jak będą musieli nauczyć się bardziej zaawansowanych zasad.

  Ta Instrukcja zawiera krótką prezentację zasad, zorganizowaną w kolejności, w jakiej gra jest rozgrywana. Gdy Podręcznik nauczy Cię grać, możesz sprawdzać konkretne zasady w tej Instrukcji. Wyjaśnienia bardziej skomplikowanych kart zagrożeń mogą być znalezione w Uzupełnieniu.

  Ważna Uwaga

  Ta gra zawiera dwie płytki CD. Nie są to tylko dodatki do stworzenia atmosfery. Odgrywają ogromną rolę w grze. Sugerujemy używanie odtwarzacza CD z głośnikami. Możesz także ściągnąć te ścieżki dźwiękowe w formacie mp3 ze strony www.czechgames.com.

  Jeśli nie masz głośników, możesz użyć słuchawek. W tym przypadku, gracz ze słuchawkami musi wziąć odpowiedzialność za przekazywanie informacji grupie.

  Jeśli nie masz żadnej opcji na odtworzenie ścieżki dźwiękowej gry, wyznacz jednego gracza aby pilnował czasu z zegarkiem. Gra zawiera karty sektora ze scenariuszami, które może on czytać we właściwych momentach. Gracz ten nie bierze udziału w grze, ale jest to dobra rola dla kogoś, kto dobrze zna grę i chce pomóc nowym graczom.

  CCG657

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć