Quo Vadis

  60,89 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  W historii Imperium Rzymskiego wpływowe urzędy przez długi czas pozostawały w rękach starych rodzin patrycjuszy. Zmienne sojusze i animozje kształtowały życie w tamtych czasach. I chociaż wszystkie drogi prowadziły do Rzymu, jedynie nieliczne wiodły do chwały i wpływów.

  Plansza przedstawia najwyższe gremia starożytnego Rzymu. Są to urzędy składające się z jednego, trzech lub pięciu pól. Każdy gracz reprezentuje jeden z rodów patrycjuszy i usiłuje umieścić na wysokich stanowiskach ośmiu członków swojej rodziny. Aby to osiągnąć, w czasie gry będzie obsadzał nimi niższe gremia, aby później wyciągnąć ich coraz wyżej. Jeśli podczas tej wspinaczki, jeden z graczy zechce opuścić urząd trój lub pięcioosobowy, będzie potrzebował zgody członków pozostałych rodzin, składając im w zamian rozliczne obietnice. Jednak, jak to często bywa, awanse psują charakter. Podczas gry zdarzy się, że niektóre z tych obietnic będą „zapominane”. Również Cezar ma wpływ na przebieg rozgrywki.
  Na wielu drogach pomiędzy urzędami znajdują się nagrody. Celem każdej rodziny jest uzbieranie jak największej ilości laurów.

  Gra kończy się, kiedy senat – najwyższy urząd Rzymu – zostanie obsadzony pięcioma senatorami. Wygrywa gracz, który posiada najwięcej laurów, a jednocześnie umieścił w senacie przynajmniej jednego członka swojej rodziny.

  Gloria victis – Chwała pokonanym!  Świetna gra Reinera Knizi, w przystępnej cenie!

  Do gry dołączamy polską instrukcję.

  Liczba Graczy 3-5

  Zawartość Pudełka:

  • 40 pionków senatorów (po 8, w 5 kolorach)
  • 1 plansza
  • 62 żetony laurów
  • 2 sakiewki
  • instrukcja
  Amigo Spiele
  454

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Quo Vadis

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć