Na Chwałę Rzymu

  72,27 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,70 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  W roku 64 naszej ery wielki pożar niszczy Rzym. Na wieść o rozmiarach katastrofy cesarz Neron powraca z Antium i przystępuje do rekonstrukcji zniszczonego ogniem miasta. To przed Wami postawione zostaje zadanie odbudowy Wiecznego Miasta według nowych planów. Nagrodą za solidne wykonanie pracy jest wieczna sława i wdzięczność samego cesarza – jednak w panującym nadal chaosie pojawia się też pokusa szybkiego zbicia fortuny i wykorzystania całej sytuacji dla osobistego zysku…

  Obywatele Rzymu! Cesarz wzywa do działania!

  Gracze wcielają się w role patrycjuszy, którzy uczestnicząc w odbudowie Rzymu próbują zdobyć bogactwa i wpływy. Prestiż można zdobyć sumiennie wykonując cesarskie rozkazy i wznosząc budynki na chwałę Rzymu. Osobisty majątek pomnaża się sprzedając przeznaczone na rekonstrukcję materiały budowlane. Na koniec gry wyłania się zwycięzcę sumując zdobyte wpływy i zgromadzone bogactwa każdego gracza.

  Glory to Rome to jedna z najlepszych strategicznych gier karcianych. Angielska edycja gry (mimo oprawy graficznej, która odstrasza większość graczy, oraz ciągłych problemów z dostępnością, które skutecznie uniemożliwiają jej zakup tym, których grafika – czy też jej brak – nie odstraszyła) zajmuje wysokie miejsce w pierwszej 200 ranking gier planszowych serwisu Board Game Geek. Grę umieścił również na swojej liście The very best Bruno Faidutti.

  Gra ukazała się po raz pierwszy w roku 2005 nakładem wydawnictwa Cambridge Games Factory. Polskie wydanie gry, opatrzone podtytułem Na chwałę Rzymu oraz okraszone zupełnie nową oprawą graficzną, ukaże się nakładem nowo powstałego wydawnictwa Boat City.

  Boat City
  5902341052012

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Na Chwałę Rzymu

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć