Masons

  97,47 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,90 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

   

  W średniowiecznych czasach, znani budowniczy konkurowali w budowie najpiękniejszych i wywołujących niesamowite wrażenia miastach. Jak wszyscy doskonale wiedzą, byli oni perfekcjonistami ale każdy miał własne pomysły o tym jak ma wyglądać projektowane miasto.

  Majestatyczne budynki rządowe stoją obok szlacheckich pałaców z masywnymi murami i wieżami strażniczymi mającymi bronić miasto przed nieprzyjaciołami. W tej pięknej grze, gracze wcielają się w role dawnych budowniczych. Na początku gry plansza jest pusta ale szybko zapełnia się domami, pałacami, wieżami i murami. Karty gildii pomagają budowniczym w ich pracy a specjalne kości pomagają zdobyć niezbędne materiały.

  Każdy gracz decyduje gdzie chce budować swoje domy i pałace. Kiedykolwiek mury otoczą miasto jego budowa jest zakończona i podlicza się punkty. Gra rozstrzygnie, który budowniczy lepiej wykorzystał swoje materiały i karty gildii. Ale dopóki gra się nie skończy nie będzie wiadomo kto prowadzi i kto ma największe szanse stać się najlepszym budowniczym! Przynajmniej w grze!

  Hans im Gluck
  1630

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć