Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Livingstone

  99,89 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,90 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  David Livingstone był szkockim misjonarzem (protestanckim) i badaczem Afryki. Na zlecenie brytyjskiego rządu udał się na czarny ląd i jako pierwszy Europejczyk przebył go wszerz (z zachodu na wschód). Z tej wyprawy zdał obszerną relację, opisując życie plemienne i afrykański świat zwierząt i roślin. Jego opisy podróży i geograficzne zapiski doprowadziły do poszerzenia wiedzy i zrozumienia, nieznanego dotąd w takim wymiarze, kontynentu. Poświęcając wiele czasu na eksplorację rzeki Zambezi, Livingstone odkrył wielki wodospad, który, na cześć brytyjskiej królowej, nazwał Wodospadem Wiktorii.

  Gracze żeglują na parowcu po rzece Zambezi do Wodospadu Wiktorii. W celach odkrywczych zapuszczają się w głąb kontynentu i próbują swojego szczęścia przy poszukiwaniu szlachetnych kruszców. Komu uda się zebrać najwięcej punktów zwycięstwa, wygra rozgrywkę.

  Gra ma uszkodzony róg.

  4001504492106

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Livingstone

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood