Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Fief

  239,99 zł

  Darmowa Dostawa

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 23 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 23 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,30 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Walcz o to, by Twoja rodzina stała  się najpotężniejszym rodem średniowiecznej Francji. W walce o wpływy wszystkie środki są dozwolone: intrygi, negocjacje, polityczne małżeństwa, zdrady i wojny. Zabiegaj o najbardziej prestiżowe tytuły w królestwie: Króla, Królową i Papieża oraz związane z nimi przywileje!

  Philippe Mouchebeuf zainspirowany cyklem powieści „Królowie przeklęci” Maurica Druon stworzył grę na miarę epickiej opowieści, ociekającej średniowiecznym klimatem sojuszy i intryg. Kultowa gra lat 80-tych powraca udoskonalona, uwzględniająca uwagi graczy z całego świata, niezmiennie zainteresowanych tym wyjątkowym tytułem od ponad 30 lat.

  FIEF to gra dyplomacji i strategii dla 3 do 6 graczy od 14 lat.

  Stań na czele średniowiecznego rodu. Powiększaj go przyjmując nowych członków i zabiegaj o bogactwa, przejmując kontrolę nad nowymi wioskami oraz kupując młyny. Zwiększaj swoje wpływy w kościele zabiegając, dla swoich Seniorów, o stanowiska biskupów, kardynałów, a nawet doprowadzając do wyboru jednego z nich na papieża. Rekrutuj nowe armie do obrony posiadanych ziem i zdobywania nowych.

  Stwórz z posiadanych wiosek lenna, które obejmą we władanie Twoi baronowie, hrabiowie i książęta. Pewnego dnia jeden z nich może zostanie wybrany Królem Francji.

  Jeśli myślisz, że osiągniesz to tylko dzięki brutalnej sile, to grubo się mylisz. To Twoje dyplomatyczne zdolności przydadzą się najbardziej. Zasiej ziarno niezgody między swoimi przeciwnikami, dogaduj się z poszczególnymi rodami, na inne zarzucaj sieć intryg, zgodnie z Twoimi interesami.

  Możesz również połączyć węzłem małżeńskim jednego ze swoich Seniorów z przedstawicielką innego rodu, aby przypieczętować Wasz sojusz i razem podążyć ku zwycięstwu.

  Możliwości jest wiele, ich wybór należy do Ciebie. To od Ciebie zależy czy Twoja rodzina zapisze się na kartach historii średniowiecznej Francji.

  Zawartość pudełka:

  - 1 duża plansza
  - 18 pionków Seniorów
  - 18 plastikowych podstawek
  - 78 żetonów Zbrojnych
  - 48 żetonów Rycerzy
  - 12 żetonów Głosowania
  - 18 żetonów Podatków
  - 6 żetonów Małżeństwa
  - 12 żetonów Machin Oblężniczych
  - 12 żetonów Zamku/Miasta
  - 18 żetonów Tytułów
  - 15 żetonów Młyna
  - 18 żetonów Dyplomacji
  - 2 żetony Zabójców
  - 4 żetony Tytułów (Królowa, Król, Papież i Książe dziedziczny)
  - żeton Ekskomuniki
  - 7 żetonów Więźniów
  - 5 żetonów Relikwii
  - Żetony monet
  - 22 karty Postaci
  - 34 karty Wydarzeń/Plag
  - 1 kość sześciościenna
  - 8 specjalnych kości walki w dwóch kolorach
  - 6 pomocy graczy
  - 6 plansz graczy
  - 1 wypraska

  HOBBITY.eu
  8033532950224

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Fief

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood