Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  China

  80,40 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Rok 200 przed Chrystusem - w Chinach panuje niepokój i polityczna niestabilność, a państwo stoi na krawędzi wojny domowej. Siły Cesarza osłabły w wyniku zwiększonego wpływu żądnych władzy lokalnych książąt. Nieustanne walki ucichnąć mogą tylko z jednego powodu - nadejścia nowego Cesarza.

  Zagrywając karty, gracze wznoszą domy rządowe i wysyłają emisariuszy na regionalne dwory. Zyskują punkty zwycięstwa za umiejętne stawianie domów, podobnie jak za udane przymierza między ich emisariuszami.

  Zwycięzcą zostaje gracz z największą liczbą punktów na końcu gry. W przypadku remisu zwycięża ten spośród remisujących, który ma więcej elementów (domów, emisariuszy i fortyfikacji) w zapasie.


  Do gry nie jest wymagana znajomość języka obcego, a szybkie poznanie reguł gry umożliwi Ci dołączona polska instrukcja.

  PUDEŁKO ZAWIERA:
  57 kart regionów (w pięciu kolorach)
  100 domów (po 20 w każdym z 5 kolorów)
  45 emisariuszy (po 9 w każdym z 5 kolorów)
  5 kart punktów
  5 fortyfikacji
  9 żetonów punktacji
  1 pionek Cesarza
  1 plansza do gry
  instrukcja

  Uberplay
  Am109

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  China

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood