Listonosz Expres

69,89 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pocztę trzeba koniecznie doręczyć! Piechotą, rowerem albo taksówką, przemierzaj sąsiedztwo i ulicę. Bądź pierwszym listonoszem, który dostarczy wszystkie swoje listy do adresatów! Razem z przyjaciółmi i rodziną weź udział w ekscytującym wyścigu, który z pewnością sprawi wam wiele radości! Adresaci czekają, a po drodze czyhają przeszkody!

Zabawna, kolorowa gra dla całej rodziny. Mieszkańcy 24 domów czekają na swoje przesyłki – każdą w innym kolorze! Zadaniem graczy jest dostarczyć 24 listy w jak najkrótszym czasie – wygrywa ten, kto naj­sprytniej wykorzysta karty gry i rozmieści swoje listy na planszy. Graj i decyduj, której karty użyjesz w swoje kolejce. Bądź uważny, bo pies rozrabiaka może zabrać dostarczone listy, a w spotkaniu z groźnym psem sąsiadów może nie obyć się bez steku. Jednak najlepsi listonosze wiedzą, jak radzić sobie z czworonogami z ulicy i zamkniętymi na klucz drzwiami.

Bądź najlepszy – wykorzystuj dodatkowe możliwości! Twoje listy będą bezpieczne na ulicy chronionej, a karta z listonoszami na rowerach pomoże dostarczyć przesyłki jeszcze szybciej!Gra przyjazna dziecku!

Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

Zawartość pudełka:
- 1 plansza do gry
- 4 pionki listonoszy (czerwony, niebieski, zielony i fioletowy)
- 4 zestawy po 24 listy w kolorach odpowiadających kolorom pionków listonoszy
- 52 karty „Pana Listonosza”
- 1 kostka
- Instrukcja

Trefl
CC017

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Listonosz Expres

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood