Piratoons

129,89 zł
Ilość
Czas realizacji: 24 godziny

Złóż zamówienie w ciągu 23h 35m 41s A Twoją przesyłkę nadamy w dniu dzisiejszym

W tawernie pod nazwą „Cztery wielkie morza” przy rumie i miodzie pitnym, wszyscy wsłuchują się z największą uwagą w opowieści o nieprzebranych skarbach, by potem marzyć o ich zdobyciu. Jedna legenda szczególnie przykuwa uwagę zasłuchanych piratów: to przygoda o zębie Pelikana, która obiecuje ogromną sławę i bogactwo wszystkim tym, którzy zechcą w niej uczestniczyć.
Arrr!
Najemnicy i korsarze, kobiety i mężczyźni, wszyscy gotowi są oddać swoje życie, by tylko móc zaciągnąć się na statek. W przeddzień największej z przygód o jakiej słyszano na morzach i oceanach, jest już za późno na negocjacje. To szybkość i pirackie szelmostwa zadecydują o tym komu uda się zaciągnąć na okręt i zająć na nim jak najlepsze miejsce.


Weź udział w największej pirackiej przygodzie wszech czasów. Zachowaj zimną krew i użyj swego sprytu, aby wybudować najszybszy i najbardziej okazały statek oraz zrekrutować najlepszą załogę. A pieśni o Twoim okręcie i Twoich wyczynach rozbrzmiewać będą we wszystkich tawernach świata oraz na pirackich okrętach, przemierzających wszystkie morza i oceany.


Proste zasady, przyciągająca oko szata graficzna i duża grywalność czynią z tego tytułu świetną grę familijną i imprezową. Już niedługo pojawi się polska wersja strony poświęconej tej grze na : www.piratoons.eu , a póki co zachęcamy do obejrzenia jej krótkiego trailera:Zawartość pudełka:

    2 dwustronne plansze
    48 żetonów Ekwipunku
    24 żetony Okrętu
    24 drewniane pionki członków załogi
    40 Dublonów
    32 znaczniki punktów
    1 15-sekundowa klepsydra
    4 kafle Dziobu
    4 kafle Rufy
    2 pomoce graczy
    1 instrukcja

HOBBITY.eu
5425025603596

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Piratoons

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood