Lettres from Whitechapel

129,18 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Letter of Wchitechapel jest grą w klimacie zbrodni i śledztwa, została stworzona przez tego samego twórcę jak gry Garibaldi oraz Mister X-Flight through Europe- Giandaluca Santopietro i Gabriele Mari; jest grą inspirowaną morderstwami Kuby Rozpruwacza i akcjami Scotland Yardu by powstrzymać ciąg brutalnych mordów.

Noc w noc, gracz który kontroluje Kubę popełnia kolejne morderstwa starając się również pozostać w ukryciu, w tym samym czasie gracz wchodzący w rolę brytyjskich detektywów próbuje go złapać, zdobywając poszlaki które pozwolą na przyspieszenie aresztowania. Wszystkie te morderstwa i pościgi są reprezentowane na planszy przedstawiającej Whitechapel w Londynie pod koniec 19 wieku.

Noc za nocą policjanci starają się zacieśnić krąg podejrzeń wokół seryjnego mordercy, odrywając ślady mogące doprowadzić do schwytania Kuby Rozpruwacza , skłaniając gracza do łączenia faktów i dedukcji.

Lettres from Whitechapel jest osobliwą grą osadzoną w czasach historycznych, posiadającą niezwykłe grafiki i klimat rozgrywki.

Gy35aa

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Lettres from Whitechapel

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood