Neuroshima - Suplement

27,50 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Skąd Detroit ma paliwo? Wszyscy gnają w nim samochodami przez 24 godziny na dobę, do kibla też samochodem, hamulec w ogóle nie jest używany, paliwo za to zużywane w tempie makabrycznym. Skąd ono się bierze? Przecież w Detroit nie ma żadnych szybów naftowych? Skąd ma Nowy Jork (który przecież produkuje broń i amunicję) kordyt, wszelkie materiały dla przemysłu chemicznego, rudę stali, węgiel etc? Skąd się to bierze? Nasuwa się myśl – z Appalachów, ale co one z tego mają? Skąd ma Miami medykamenty? Podręcznik mówi, ze chorzy są wszyscy, a jak się nie leczysz to umierasz – skąd Miami bierze lekarstwa? Vegas jest oświetlone przez elektrownie atomową. Ale skąd do niej przetworzony uran? Kto wydobywa uranoidy? Kto je rafinuje? Dokąd trafiają odpady? Teksas jest naturalnym producentem ogromnej ilości żywności i eksporterem ropy. Ale po co ma to wszystko eksportować? Co z tego będzie miał?

Drugi z dodatków do gry fabularnej Neuroshima. Suplement zbiera w sobie dziesiątki informacji, których z różnych powodów nie udało się umieścić w podręczniku podstawowym.

Suplement zawiera Zasłonkę Mistrza Gry, na której zebrane są wszystkie informacje związane z walką w NS. Oprócz tego znajdziecie tu także nową, poprawioną kartę postaci, przygotowaną tak, by nie było żadnych problemów z jej kserowaniem. W suplemencie zebraliśmy też wszystkie tabele z Neuroshimy, umieściliśmy erratę i FAQ, w których wyjaśniamy wszystkie błędy i nieścisłości podręcznika podstawowego. Suplement zawiera także index NS oraz rozbudowany cennik towarów i usług.

To wszystko? Nie, przygotowaliśmy znacznie więcej. Osobna broszura zawiera felietony autorów gry (cztery artykuły!), w których opowiadają jak powstawała gra (wiele anegdot i ciekawostek), długi i niezwykle interesujący artykuł Nurglitcha, w którym Piotr pokazuje co go drażni w NS i jak jego zdaniem można to zmienić. A na deser przygotowaliśmy dla was przygodę - napisaną przez Jurka Cichockiego specjalnie do Suplementu!

Suplement to pełny ważnych i ciekawych informacji dodatek, w którym umieściliśmy wszystko to czego nie udało się już zamieścić w podstawce, a co warto zobaczyć i przeczytać.

Portal Games
237

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Neuroshima - Suplement

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood