Neuroshima - Bohater do kwadratu

33,00 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Hibernatus: (...) Zamiast profesji opisanych w podręczniku podstawowym wybierasz jeden z przedstawionych niżej przedwojennych zawodów i otrzymujesz związaną z nim Cechę. (...)

Zostań cyborgiem: (...) Jest jeszcze jedno źródło wszczepów – najlepszej jakości, nowiutkich jak spod igły, wykonanych bez błędów. Trzeba tylko znaleźć i zniszczyć cyborga Molocha. (...)

Nowe pochodzenie – Saint Luis: (...) SL nazywają mekką mutantów, bo mutki żyją tam na równych prawach z ludźmi i jedni nie wchodzą drugim w paradę. (...)

Ludzie, których potrzebujesz: (...) Jeśli Powiązania znajomego wynoszą 5 lub więcej, możesz kierować jego poczynaniami, jakby to była twoja druga postać. (...)

Wstąp do gangu: (...) W Kroku 9 płacisz 100 gambli i droga do gangów i gildii świata Neuroshimy stoi otworem. Możesz wybrać tylko jedną organizację, a z niej tylko jedną Cechę. (...)

Zostań władcą zwierząt: (...) Uwarunkowania będą odtąd działały bez twojego udziału, ale jeśli chodzi o Komendy to masz nad nimi pełną kontrolę podczas gry. Działa to mniej więcej tak, jakbyś miał pulpit z guzikami – wciskasz daną Komendę i uzyskujesz odpowiedni efekt. (...)


Podręcznik gracza do NS. Zawiera informacje o poziomie technologicznym z roku 2020, o aktualnym (Posterunek) oraz informacje o wszczepach i sprzęcie, który ludzie z Posterunku montuja sobie, by walczyć z Molochem.

Oprócz tego rozdział o gangach, nowe cechy za przystąpienie do gangu, rozwinięte zasady dla treserów bestii (wraz z bestiami i rozkazami jakie można im wydawać), nowe pochodzenie (Sant Louis), zupełnie nowy typ postaci (Hibernatus) oraz kolejny duży materiał o gamblach.

Portal Games
616

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Neuroshima - Bohater do kwadratu

Napisz swoją opinię

Polecamy również:

Robin Hood