W związku z remanentem (który potrwa do 8 stycznia) stany magazynowe nie odzwierciedlają rzeczywistej dostępności produktów. Zamówienia będą potwierdzane indywidualnie i realizowane po remanencie.

  Gyges

  Gyges jest abstrakcyjną grą planszową, w której traci znaczenie podział na „białe” i „czarne”.  Wprawdzie celem gry jest przesuniecie pionka do ostatniego rzędu przeciwnika, ale haczyk polega na tym, że nikt nie jest właścicielem pionków.

  80,40 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Gyges jest abstrakcyjną grą planszową, w której traci znaczenie podział na „białe” i „czarne”. Kontrola nad pionkami zależna jest od ich położenia, a cel polega na tym, aby przedostać się na stronę przeciwnika, wykorzystując możliwości stwarzane przez pionki. Nigdy nie zdejmuje się ich z planszy, a sytuacja może się zmieniać przy każdym ruchu!

  Wprawdzie celem gry jest przesuniecie pionka do ostatniego rzędu przeciwnika, ale haczyk polega na tym, że nikt nie jest właścicielem pionków. Możesz przesuwać tylko te, które znajdują się w rzędzie najbliższym ciebie. Pionki składają się z jednego, dwóch lub trzech pierścieni, oznaczających także liczbę pól, o jakie mogą się przemieścić. Jeśli wylądują na innym pionku, przeskakują o liczbę pól równą ilości jego pierścieni. Można także przemieścić pionek na którym się ląduje, przesuwając go na inne puste pole. Jeśli gra się zgodnie z zasadami turniejowymi, nie można wygrać wykorzystując błąd popełniony przez przeciwnika, lecz wyłącznie poprzez stworzenie sytuacji, w której przeciwnik nie jest w stanie zablokować wszystkich zwycięskich kombinacji.

  W 1985 r. gra zdobyła nagrodę Concours International de Créateurs de Jeux de Société.

  Zawartość pudełka:

  • skórzana plansza przedstawiająca labirynt składający się z 36 pól, połączonych „drzwiami”, w którym jest 6 północnych i 6 południowych wyjść;
  • 12 skórzanych skręconych pionków (4 pojedyncze, 4 podwójne i 4 potrójne).
  Gigamic
  Jac002

  Komentarze

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Gyges

  Gyges jest abstrakcyjną grą planszową, w której traci znaczenie podział na „białe” i „czarne”.  Wprawdzie celem gry jest przesuniecie pionka do ostatniego rzędu przeciwnika, ale haczyk polega na tym, że nikt nie jest właścicielem pionków.

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć