Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Na radarze

  24,89 zł
  Ilość
  Czas realizacji: 24 godziny

  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,20 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Wieża: - Lot 19, zezwalam lądować. Wiatr przyziemny 100, 4 węzły.
  Pilot: - Mamy zgodę na lądowanie. Dziękuję.
  Wieża: - Lot 19, zgłoś pas w zasięgu wzroku.
  Pilot: - Zgłaszam pas w zasięgu wzroku.
  Wieża: - Dziękuję! Powodzenia!
  Pilot: - Dziękuję.


  W wieży kontroli lotów panuje nerwowa atmosfera. W powietrzu jest duży ruch i nie ma miejsca na błędy. Jakby tego było mało, każdy gracz otrzymuje tajną misję - musi jak najszybciej dotrzeć na lotnisko. Trzeba pamiętać, że inni kontrolerzy też mają swoje misje do spełnienia, a w dodatku mogą one ze sobą kolidować. Tylko najsprytniejsza osoba zakończy misję z powodzeniem.

  G3 Poland
  5015

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Na radarze

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood