Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Arcana

  64,14 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Miasto Cadwallon znane jest ze swych intryg oraz nieustających walk o władzę. Pośród najwyższych kręgów Cadwallon rozliczne organizacje kupieckie znane jako gildie rywalizują o kontrolę nad niewyczerpanymi surowcami miasta. Cadwallon to metropolia o długiej historii. Jego grube mury otaczają centra politycznych wpływów oraz relikty, które uczyniły z Cadwallon przedmiot pragnień każdego ambitnego obywatela.

  Cel gry

  W grze Arkana każdy uczestnik staje na czele jednej z gildii Cadwallon. Gracze posługują się grupą agentów mając nadzieję na zdobycie przychylności najbardziej wpływowych postaci w mieście, a także wykorzystują ich, aby odnaleźć cenne relikty oraz przejąć kontrolę nad najważniejszymi instytucjami i budynkami Cadwallon. Uczestnicy prześcigają się w przejmowaniu lokacji, urzędów oraz reliktów, jak również zdobywaniu wsparcia kluczowych mieszkańców metropolii, a wszystko po to, by ich gildia objęła absolutną władzę nad Cadwallon.


  Zawartość pudełka:
   

  • 4 karty reprezentujące gildie
  • 44 karty gildii w tym…

  - 9 agentów, 1 lokację oraz 1 relikt należące do Gildii Ostrzy
  - 9 agentów, 1 lokację oraz 1 relikt należące do Gildii Przewoźników
  - 9 agentów, 1 lokację oraz 1 relikt należące do Gildii Złodziei
  - 9 agentów, 1 lokację oraz 1 relikt należące do Gildii Lichwiarzy

  • 85 kart stawki w tym…

  - 24 relikty
  - 24 lokacje
  - 37 person

  • 1 kartę „Pierwszy gracz”
  • 1 kartę „Koniec gry: książęce urodziny”
  • 6 kart milicji: 2 kapitanów i 4 żołnierzy
  • 22 karty celów
  • Instrukcję w języku angielskim
  Axel
  5907513704041

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Arcana

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood