Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
W związku z remanentem przez kilka dni mogą pojawiać się przejściowe problemy z prawidłową dostępnością produktów. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy celem potwierdzenia dostępności danego produktu. Produkty GW mają czas realizacji około miesiąca.

  Szalony wyścig polnych myszek

  64,89 zł
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  redeem
  Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,60 zł .


   

  Bezpieczeństwo

   

  Szybka dostawa

   

  Bezproblemowy zwrot

  Szalony wyścig polnych myszek to gra pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, która zintegruje wszystkich członków rodziny, od najmłodszego do najstarszego!

  Na czym to polega? Na początku gry losujesz domek dla swojej myszki. Nie mów nikomu gdzie mieszka! Domki myszek są bardziej lub mniej oddalone od pola START. W trakcie gry Twoja myszka może się przeprowadzić czyli zmienić domek. Aby wygrać wyścig musisz przechytrzyć swoich przeciwników, unikać zastawionych pułapek oraz groźnych kotów, które chcą Ci przeszkodzić w dotarciu do celu. Pierwsza myszka, która dotrze do swojego domku wygrywa!

  Stań do wyścigu pełnego emocji i dobrej zabawy! Za każdym razem czeka na Was inny scenariusz rozgrywki.

  W ciągu niespełna 2 lat, gra zdobyła następujące nagrody:
  Ulubiona gra Bibliotekarzy 2011 (Francja)
  Nagroda Główna Targów Gier w Paryżu 2011
  Najlepsza Dziecięca Gra Planszowa Festiwalu Parthenay 2010 (Francja)
  Najlepsza Gra Planszowa Festiwalu Parthenay 2010 (Francja)

   

  Gra Szalony wyścig polnych myszek oraz puzzle wpisują się w modny ostatnio nurt zabawek ekologicznych. Wydawca dba o ochronę środowiska naturalnego i wrażliwość ekologiczną najmłodszych. Gra i puzzle posiadają certyfikat FSC, który jest dowodem na przestrzeganie zasad ekologii w procesie produkcji leśnej. Te ekozabawki zostały wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów:
  - kartonu i papieru pochodzących z recyklingu
  - roślinnych barwników
  - wodnego lakieru
  - drewna na kostkę i pionki

  HOBBITY.eu
  3770002277003

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Szalony wyścig polnych myszek

  Napisz swoją opinię

  Polecamy również:

  Robin Hood